NAJLEPSZE ANIMACJE W SIERPNIU
W PULS 2!

W sierpniu  dzieci i ich rodziców ucieszą wspaniałe seriale animowane jak: „Jej wysokość Zosia”, „Timon i Pumba”, „Strażak Sam”, „Marta Mówi”, „Tomek i przyjaciele”, „Bob Budowniczy”, „Psi patrol” i wiele innych. W sierpniu PULS 2 zaprasza również na animowane filmy z ulubionymi bohaterami: „Asterix Gal” i „Przygody Kubusia Puchatka”.

Od poniedziałku do piątku PULS 2 zaprasza na pasmo ze wspaniałymi animacjami! Dzieci i ich rodziców ucieszą spotkania z uwielbianymi bohaterami! Wśród tytułów tak głośne tytuły jak:  „Marta mówi”, „Tomek i przyjaciele”, „Jej wysokość Zosia”, „Timon i Pumba”, „Bob Budowniczy”, „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”, „Psi patrol”, i „Blaze i mega maszyny”!

„Asterix Gal”

Gajus Głąbus pragnie zostać najpotężniejszym obywatelem Rzymu. Obmyśla misterny plan, który ma mu w tym pomóc. Postanawia porwać Panoramixa, który jako jedyny zna tajemną recepturę, dającego nadludzkie siły napoju magicznego. Głąbus zamierza zmusić druida do przyrządzenia mikstury! Na pomoc przyjacielowi wyruszają nieustraszeni Asterix i Obelix.
Sobota  3 sierpnia godz. 18:40
Niedziela 4 sierpnia godz. 12:35

„Przygody Kubusia Puchatka”

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół: rozbrykanego Tygryska, rozsądnego Królika, uroczego Prosiaczka i zamyślonego Kłapouchego. To klasyczna opowieść o przygodach uroczego misia o bardzo małym rozumku, która wzbudza zachwyt od pokoleń!

Nagrodzona Oscarem® animacja i zachwycająca ścieżka dźwiękowa z niezapomnianymi utworami sprawia, że ta ponadczasowa historia zauroczy całą rodzinę!
Niedziela 4 sierpnia godz.  11:00