NICKELODEON - ŚWIETNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI I LETNIE EVENTY

Lato niewątpliwie należy do Nickelodeon. W lipcu, udział kanału Nickelodeon w grupie A4-12 wyniósł 5,6%, a średni dzienny zasięg wynosi 7,2%. Z kolei udział kanału Nick Jr. w tej samej grupie wyniósł 3,7%, a średni dzienny zasięg wynosi 5,3%. Nicktoons odnotował udział 1,6%, a średni dzienny zasięg wynosi 2,6%.

Letnia ramówka Nickelodeon pełna jest nowości i wielu niespodzianek dla młodych widzów!

Od 19 sierpnia, od poniedziałku do piątku o 8:10 na antenie zagoszczą najnowsze odcinki serialu „Wojownicze Żółwie Ninja – Ewolucja”. W każdą niedzielę o 19:30 na kanale zadebiutują odcinki serialu „Drużyna Rycerzy”. Przez cały sierpień młodzi widzowie będą mogli zobaczyć maratony swoich ulubionych programów, m.in. „Grzmotomocni”, „Niebezpieczny Henryk”, „Game Shakers: Jak wydać grę”, „Szkoła Rocka”, czy „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”. Specjalne letnie pasmo emitowane jest od poniedziałku do niedzieli od 8:30 do 13:20. Niewątpliwą sierpniową atrakcją będzie piąta edycja SpongeMastera, czyli specjalnych konkursów emitowanych podczas odcinków animacji „SpongeBob Kanciastoporty”. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać aplikację SpongeMaster, która umożliwia odpowiadanie na pytania pojawiające się w trakcie odcinka. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – czapki Sponga i balance board.

Również na pozostałych kanałach z rodziny Nickelodeon na widzów czekać będą wyjątkowe programy. Na antenie Nick Jr. dzieci będą mogły obejrzeć specjalne weekendowe pasma z bohaterami bajek „Blaze i Megamaszyny”, „Dora podróżniczka” oraz „Shimmer i Shine”. W sierpniu na antenie NickToons wyemitowane zostaną specjalne urodzinowe odcinki uwielbianej przez dzieci animacji „SpongeBob Kanciastoporty”. W tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny, w związku z czym stacja Nickelodeon przygotowała wiele niespodzianek dla swoich widzów m.in. spin-offy poświęcone bohaterom jednej z najbardziej znanych kreskówek na świecie.

Lato to ekscytujący czas nie tylko ze względu na świetne pozycje ramówkowe, lecz również z powodu wyjątkowych eventów. Już 31.08. na Torze wyścigów Konnych na Służewcu odbędzie się Dzień Zabawy z Nickelodeon, którym już od 6 lat żegna wakacje i wita szkołę. Tego dnia Nickelodeon przypomina dzieciom i rodzicom jak istotny jest ruch na świeżym powietrzu, oferując pełne sześć godzin zabawy, sportowe wyzwania dla rodzin, a także ciekawe warsztaty i konkursy z nagrodami. Tego dnia na antenie Nickelodeon zamiast animacji pojawi się plansza zachęcająca do zabawy na świeżym powietrzu. Podczas Dnia Zabawy Nickelodeon dzieci będą miały okazję przebiec mini maraton, pokonać tor przeszkód, wziąć udział w różnego rodzaju grach zręcznościowych, przybić piątkę z ulubionymi bohaterami, m.in. SpongeBobem, czy psiakami z Psiego Patrolu, a także podejmować inne wyzwania przygotowane dla całej rodziny.

Dane: NAM, 01-28.07.2019, 06:00-21:00, A4-12, DayParts