Mecze Igi Świątek i Huberta Hurkacza w drugiej rundzie US Open na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze

W czwartek Iga Świątek i Hubert Hurkacz powalczą o awans do trzeciej rundy US Open. Liderka rankingu WTA zmierzy się z Amerykanką Sloane Stephens, a najlepszy polski tenisista zagra z Ilją Iwaszką z Białorusi. Transmisje obu spotkań w Eurosporcie 1. Każdy mecz turnieju na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Iga Świątek zagra w drugiej rundzie US Open z reprezentantką gospodarzy Sloane Stephens. Spotkanie liderki rankingu WTA z Amerykanką będzie pierwszym meczem na korcie im. Artura Ashe’a i rozpocznie się o 18:00. Rywalizację poprzedzi prowadzone przez Jakuba Ostrowskiego studio, w którym gościem będzie Mariusz Fyrstenberg. Transmisja rozpocznie się w Eurosporcie 1 i Playerze tuż po zakończeniu czwartkowego etapu Vuelty, około 17:40. Wydarzenia prosto z głównego kortu na Flushing Meadows relacjonował będzie dziennikarz Faktów TVN Marcin Wrona.

Późnym wieczorem widzowie Eurosportu 1 i Playera będą mogli obejrzeć spotkanie Huberta Hurkacza z Ilją Iwaszką. Polak, który pierwszej rundzie pokonał Niemca Oscara Otte zmierzy się z 73. zawodnikiem rankingu i jeśli go pokona, osiągnie najlepszy wynik w historii swoich występów w US Open. Mecz jest zaplanowany jako czwarte spotkanie na korcie nr 11. Polak i Białorusin powinni pojawić się na korcie około 23:00. Starcie skomentują Marek Furjan i Dawid Celt.

US Open potrwa do 11 września. Każdy mecz ostatniego turnieju Wielkiego Szlema w roku dostępny jest na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.