PYSZNA JESIEŃ Z FOOD NETWORK

Co łączy wszystkich widzów Food Network? Wielka radość, jaką czerpią z jedzenia! A na antenie kanału każdy znajdzie coś dla siebie. Tu codziennie serwowane są dania zarówno proste jak i wyszukane, słodkie i słone, tradycyjne i te wpisujące się w najnowsze kulinarne trendy. Dzięki licznym propozycjom, miłośnicy jedzenia zawsze znajdą tu inspiracje do stworzenia potraw dla siebie i swoich bliskich. Nie można zapominać również o tym, że Food Network to nie tylko jedzenie i gotowanie, ale także spora dawka świetnej zabawy. Sprawdźcie co nowego zaserwujemy dla Was jesienią!

„Posiekani”

Kolejna odsłona znanego i lubianego konkursu kulinarnego, w którym liczą się umiejętności, szybkość i pomysłowość. Zmagania szefów kuchni będzie oceniać trójka ekspertów kulinarnych. By zaimponować jurorom, kucharze muszą dać się ponieść swojej fantazji. Mają zaledwie 20 minut na wykonanie dania, które będzie smakować i wyglądać perfekcyjnie. Ten program to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli kulinarnych zmagań!

„Półwysep słodyczy”

Idealna propozycja, która osłodzi widzom jesienne wieczory. To miejsce, gdzie królują wyrafinowane ciasta, fantazyjne ciasteczka i pyszne czekoladki. Komiczka Katia Follesa i znany włoski cukiernik Damiano Carrara odwiedzą renomowane cukiernie we Włoszech, które będą ze sobą konkurować. W każdym odcinku programu właściciele trzech wybranych lokali postarają się skraść podniebienia sędziów i swoich przeciwników. Wszystko po to, by zdobyć najwyższą ocenę i zgarnąć główną nagrodę.

„Sposób na cukiernię”

To nie koniec słodkości! Wielokrotnie nagradzana cukierniczka Stephanie Boswell zdradzi widzom swój „Sposób na cukiernię”. Właściciele cukierni w Stanach Zjednoczonych zmagają się z wieloma problemami. Wszelkimi sposobami próbują ratować swoje firmy i uchronić je przed upadkiem. Na szczęście z pomocą przychodzi pełna pasji Stephanie, która ma bystre oko i zawsze potrafi znaleźć rozwiązanie cukierniczych problemów. Ekspertka przywraca świetność lokalnym cukierniom i sprawia, że klienci tłumnie czekają na zakup sprzedawanych tam łakoci.

Zapraszamy!