„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” – znamy szczegóły 17. sezonu show!

Największa impreza w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Już 18 września na ekrany MTV powróci program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. W 17. sezonie show oprócz dobrze znanych widzom uczestników zobaczymy też kilka nowych twarzy. Kto wziął udział w tegorocznym Summer Campie?

„Warsaw Shore” po roku przerwy wraca na antenę MTV Polska! Nagrania do tegorocznej edycji najbardziej imprezowego show w Polsce realizowane były we Wrocławiu. Ekipowicze zamieszkali w kultowej willi z 5. sezonu programu, gdzie imprezy rozkręcały legendy formatu: Stifler, Ania „Mała” i Wojtek „WG”. Kto tym razem ruszy na podbój wrocławskich klubów?

Wśród uczestników 17. edycji znaleźli się prawdziwi weterani produkcji – Milena Łaszek i Patryk Spiker oraz twarze doskonale znane widzom z ostatnich sezonów show – Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Jeremiasz „Jez” Szmigiel i Kamil Jagielski. Fani formatu zobaczą na ekranach również znanego z poprzedniej edycji Michała „Sarnę” Sarnowskiego. Jednak największym zaskoczeniem będzie z pewnością trójka debiutantów – Aleksandra Okrzesik, Przemysław „Sequento” Skulski oraz Wiktoria „Jaszczur” Robert.

Sesja zdjęciowa promująca nadchodzący sezon programu to prawdziwa uczta dla oka. Scenografia utrzymana została w klimacie glamour pełnym modowych akcentów i zaskakujących kulinarnych połączeń. Zdjęcia zostały wykonane na początku sierpnia, a za obiektywem stanął Dawid Klepadło – jeden z najbardziej obiecujących fotografów młodego pokolenia. Efekty pracy na planie będziemy mogli obejrzeć już wkrótce.

Premierze 17. sezonu „Warsaw Shore” towarzyszy trwająca od 1 września autopromocja oraz kampania promocyjna, która wystartuje 9 września. Kreację kampanii stworzył wewnętrzny dział Kreacji Paramount Network, za realizację odpowiada Dziki.Film, media planował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Paramount Network oraz kampanię online na platformach: Tik Tok, Instagram, Facebook, YouTube oraz WP. Producentem wykonawczym „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” pozostaje Dragon Head.

Nowe odcinki „Warsaw Shore” będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska, a emisja pierwszego z nich odbędzie się już 18 września. Wszystkie 13 odcinków dostępnych będzie również w serwisie Player.pl w ramach abonamentów. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony na platformie dzień po premierze w MTV Polska. Jednocześnie subskrybenci dostaną dostęp do 2. odcinka, co oznacza, że będą mogli oglądać kolejne epizody tydzień przed ich telewizyjną premierą.

Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” zawsze na: www.mtv.pl, Facebooku i Instagramie.

Zachęcamy też do odwiedzenia oficjalnych kanałów społecznościowych MTV Polska: Facebook, Instagram i Youtube.