NAT GEO WILD - LATO PEŁNE NIESAMOWITYCH SPOTKAŃ ZE ZWIERZĘTAMI

Nat Geo Wild to kanał prezentujący niezwykłe formaty poświęcone dzikiej przyrodzie i zwierzętom. Tego lata widzowie będą mogli obejrzeć serię o młodych zwierzętach stawiających swoje pierwsze kroki, a także dwa programy dokumentalne o największych współcześnie żyjących ssakach lądowych - słoniach. W ubiegłym miesiącu Nat Geo Wild zgromadził przed telewizorami 5,3 mln widzów! Kanał ma wysoki indeks dopasowania wśród atrakcyjnej grupy dojrzałych widzów (AFF = 224, A 25-59) z ponadprzeciętnymi zarobkami (AFF = 179, A 25-54 3500+).

 

EKSTREMALNE OSESKI premierowe emisje w poniedziałki o 18:00

Od 18 lipca, w każdy poniedziałek  Nat Geo Wild pokazuje widzom świat „Ekstremalnych osesków" - młodych zwierząt, które na pierwszy rzut oka wyglądają słodko i niewinnie, ale tak naprawdę już od urodzenia muszą walczyć o przetrwanie. Choć maluchy podstawy survivalu mają we krwi, wciąż uczą się nowych sposobów na przeżycie. Ich strategie bywają zaskakujące: od budzących strach i podziw, aż po te wyjątkowo dziwaczne. Dzieciństwo wśród dzikich lasów, rwących rzek i pustynnych równin nie należy do łatwych.

 

INDIE I ICH ZAGINIONE ŚWIATY – premierowe emisje w niedziele o 18:00

Tego lata na antenie Nat Geo Wild zagości także nowa seria „Indie i ich zaginione światy".  Program ujawni tajemnice tego olbrzymiego i pełnego kolorów kraju, który skrywa nietknięte ludzką stopą krainy. Na świecie Indie znane są najbardziej ze swoich świątyń i tygrysów, ale program „Indie i ich zaginione światy” zaprezentuje widzom zupełnie inne, niesamowite miejsca, o których niewielu słyszało, a co dopiero widziało na własne oczy. Kamery Nat Geo Wild wnikną w samo serce przyrody Indii, odkrywając prawdziwe skarby tego współczesnego raju i obalając sporo mitów, które powstały na jego temat.

ŚWIATOWY DZIEŃ SŁONIA NA NAT GEO WILD dwie premiery w piątek, 12 sierpnia, o godz. 18:00 i 19:00

Z okazji Światowego Dnia Słonia, przypadającego w piątek, 12 sierpnia, Nat Geo Wild wyemituje dwa programy dokumentalne poświęcone tym największym lądowym zwierzętom na Ziemi. Pierwszy z nich, „Słoniątko poznaje świat”, odkryje przed widzami zmagania nowonarodzonego słoniątka, które próbuje uczyć się otaczającego go świata i jednocześnie poradzić sobie z czyhającymi na nie niebezpieczeństwami. Drugi z dokumentów, „Mądry jak słoń”, przybliży widzom niesamowitą naturę słoni afrykańskich oraz przedstawi najnowsze odkrycia naukowe na ich temat.

 

DANE: NAM, Q2 2016, AFF vs A 16-49, Dayparts; VI 2016, COV, Reach & Frequency