KOŃCÓWKA ROKU W DTX NA PEŁNYM GAZIE

W listopadzie i grudniu na widzów czekają kontynuacje ulubionych serii. W czwartki o 18:10 pokażemy premierowe odcinki 3. sezonu Strażaków Z Ruhry. W piątki o 18:10 zobaczymy w akcji Dave’a Kindiga w 7. Sezonie Hot Rod Wg Kindiga. A wraz z nim jedyne w swoim rodzaju pojazdy, które przygotowuje dla wymagającej, często celebryckiej klienteli. Natomiast w piątki o 22:10 nieustająco mamy coś dla fanów prędkości, czyli dwa odcinki 2. sezonu Ulicznych Wyścigów Ameryki.

W listopadzie w poniedziałki o 18:10 zobaczymy kolejne projekty w legendarnym warsztacie Galpin Auto Sports w programie Ekstremalne Przeróbki. Natomiast już od 22 listopada przeniesiemy się do warsztatu Marco Barkanowitza, który wraz z ekipą kupuje i transportuje ciężarówki przez Atlantyk, dostosowując do unijnych przepisów. Zapraszamy na nowy program Król Ciężarówek – kontynuacja w grudniu. Od poniedziałku do czwartku o 23:10 kontynuujemy program A8 Autostradą Na Zachód, a od 8 listopada zapraszamy na kolejny, premierowy sezon tej serii – nowe odcinki pojawią się na antenie także w grudniu.

                W listopadzie przygotowaliśmy również trzy wyjątkowe maratony. 1 listopada od 08:10 do 18:10 pokażemy ulubione odcinki wybrane przez prowadzących programu Fani Czterech Kółek. W Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada od 08:10 do 18:10 na widzów czekają dwa odcinki programu Militaria Na Warsztat – Unboxing oraz maraton 10. sezonu Bimbrownikówprzed premierą 11. sezonu w Discovery Channel. Przygotowaliśmy również maraton programu Budowa Na Końcu Świata – już 13 listopada o godz. 13:10 – który będzie stanowić zapowiedź nowych odcinków serii w Discovery Channel.

W grudniu zapraszamy widzów na super premiery. W środy, od 1 grudnia o 18:10, jubileuszowy 10. sezon Auto-naprawy.  W tym programie dynamiczny duet, czyli Bryan Fuller i Jeremy Bumpus, zaprezentuje specjalne, praktyczne projekty motoryzacyjne, w tym modyfikacje, ulepszenia i naprawy. Użyje do tego produktów z wysokiej półki oraz części pochodzących z rynku wtórnego. Z kolei w czwartki, od 30 grudnia o 18:10 wystartujemy z serią Elita Bodyguardów. Jest to polska produkcja, w której widzowie zobaczą fascynujący świat ludzi, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo VIP-ów, rodzin królewskich oraz innych celebrytów.

Na koniec roku dla naszych widzów również zaplanowaliśmy wyjątkowe maratony. 12 grudnia od 13:10, będzie okazja nadrobić odcinki z pierwszego sezonu Tajemnic Alaski, przed premierą 2. sezonu w Discovery Channel. Pierwszego i drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, 25 i 26 grudnia o 13:10 będą maratony 16. sezonu Fanów Czterech Kółek – po raz pierwszy na antenie DTX!  Natomiast na dwa ostatnie odcinki tej serii zapraszamy 31 grudnia o 22:10.