CO NOWEGO W DTX?

DTX to stacja dedykowana mężczyznom. Kanał dociera do miejskiej widowni z wysokim potencjałem zakupowym. Mężczyźni w grupie wiekowej 30-54, z dochodami powyżej 3500 tys. zł posiadają dopasowanie na poziomie 183, w grupie wiekowej 40-59 AFF wyniosło 203. Również grupy męskie, miejskie mogą pochwalić się wysokim dopasowaniem. Przykładowo grupa mężczyzn w wieku +30, z miast powyżej 50 tys. mieszkańców to AFF = 381. Grupa mężczyzn dojrzałych, w wieku 40+, z miast o tej samej wielkości to AFF rzędu 516. Podążając za widzami kanał przygotował szeroką ofertę wiosenną dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. 

Mistrzowski garaż Chada 1B 
Premiera: 14.03 

Chad Hiltz jest mistrzem w budowaniu pojazdów. To człowiek realizujący kanadyjskie marzenie: z kawałków metalu ze złomowiska buduje niesamowite samochody. Seria ukazuje Chada i jego oryginalny zespół mechaników z warsztatu Green Goblin Customs w Canning w Nowej Szkocji, którzy na zamówienie konstruują niezwykłe hot-rody za bardzo małe pieniądze.

Hotrod wg Kindiga 8 
Premiera: 16.03 

Dave Kindig w swojej firmie „Kindig-It Design” z pomocą fachowców zamienia graty w motoryzacyjne perełki. W kolejnym sezonie „Hotrod wg Kindiga” widzowie zajrzą do warsztatu, w którym mistrz tworzy unikatowe projekty, a jego ekipa zamienia marzenie klienta w rzeczywistość. 

Gaz do dechy z Finneganem 2
Premiera: 05.04

Mike, który jak nikt inny zna się na budowie samochodów uważa, że przy odrobinie umiejętności i odpowiednim wkładzie pieniężnym, z każdego auta można zrobić demona prędkości. Dzięki swojej wiedzy, pasji i kreatywności potrafi “podkręcić” moc prawie każdego pojazdu. Dla Finnegana i jego ekipy liczą się przede wszystkim pomysłowość, innowacyjność i zamiłowanie do prędkości. 

Uliczne wyścigi – parada mistrzów 2 
Premiera: 29.04

W drugim sezonie widzowie zobaczą dobrze już znanych kierowców, ale też nowe sojusze. Będzie jeszcze głośniej, wyścigi będą bardziej ryzykowne, a stawka wyższa niż kiedykolwiek. Dzięki szybszym samochodom, nowym kierowcom i emocjom towarzyszącym na torze i poza nim, ten sezon zapowiada się fascynująco. Ekipy rywalizują w całym kraju, ale tylko jedna osoba ma szansę zostać królem… lub królową ulicznych wyścigów. 

Auto-transformacja 4 
Premiera: 16.05 

Joe Martin zajmuje się budową samochodów i motocykli od najmłodszych lat. Razem z żoną Amandą i najlepszym przyjacielem Shagiem pracują w warsztacie, gdzie przywracają do życia zdezelowane pojazdy. Ta trójka podejmuje się każdego wyzwania i żaden projekt nie stanowi dla nich problemu. W każdym z odcinków ekipa warsztatu przeczesuje cały Teksas w poszukiwaniu zapomnianych i zniszczonych pojazdów, które dzięki wysiłkom mechaników nabierają nowego blasku i wracają na szerokie drogi. Nadzorują oni każdy etap renowacji, od projektu, przez mechanikę, aż po końcowe malowanie. 

Władcy gratów 2 
Premiera: 17.05

W tym programie do Mike’a Finnegana dołączy dziennikarz i pasjonat motoryzacji David Freiburger. Ten duet nie zawsze dobrze obchodzi się z samochodami. W nowej serii prowadzący szukają wszelkiego rodzaju pojazdów, które są w beznadziejnym stanie… by następnie sprawdzić granice ich możliwości. 

Motoduet 2 
Premiera: 20.05 

Ten duet jest naprawdę wyjątkowy. Ojciec i syn - Doug oraz Brad DeBerti – przesuwają granicę tego co możliwe. Budują zupełnie niespotykane auta na zamówienie, przemieniając zwykłe modele w prawdziwe dzieła sztuki i mechaniki. W tym sezonie dołącza do nich Joey Logano, znany kierowca wyścigowy, który pomaga Bradowi stać się ekspertem na torach NASCAR.

DANE: NAM H2.2021, AFF vs. A16-49.