NAT GEO WILD - JUŻ W CZERWCU DWIE EGZOTYCZNE NOWOŚCI PROGRAMOWE TYLKO NA ANTENIE!

Nat Geo WILD to stacja przedstawiająca zapierające dech w piersiach programy, prosto ze świata dzikich zwierząt. Wyjątkowy i jakościowy kontent kanału przyciąga przed telewizory aspiracyjne grupy widzów. Dowodem na to jest atrakcyjny profil widza stacji: rodziny z dziećmi w wieku 4 – 14 lat (26%, AFF = 159), przedstawiciele kadry managerskiej (AFF = 132) oraz widzowie z ponadprzeciętnymi zarobkami pow. 3500 PLN (42%, AFF  = 143).

DANE: NAM 1 III – 28 V 2015, ADH%, DAYPARTS

ŻYCIE WIELKIEJ RAFY KORALOWEJ – emisje w niedziele o 18:00

7 czerwca na kanale Nat Geo WILD wystartował wyjątkowy program – „Życie Wielkiej Rafy Koralowej”. W każdym z trzech odcinków nowej serii widzowie mają niepowtarzalną okazję przyjrzenia się z bliska panującemu tam życiu i zobaczenia jednego z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów morskich na świecie. Wielka Rafa Koralowa rozciąga się na powierzchni ponad 344 tysięcy km kwadratowych i jest największą strukturą wytworzoną przez organizmy żywe.

DIETA DZIKICH ZWIERZĄT – emisje w poniedziałki o 20:00 (po dwa odcinki)

W czerwcu na antenie Nat Geo WILD widzowie odkryją również najdziwniejsze przysmaki zwierząt z różnych stron świata. Zwyczaje żywieniowe padlinożerców, zalety pyłku kwiatowego, kulinarne tajemnice wielkich drapieżników, czy najdziwniejsze „sztućce” w świecie przyrody – to wszystko i jeszcze więcej w 26 odcinkach niezwykle ciekawej serii dokumentalnej „Dieta dzikich zwierząt”.