JESIEŃ W TVN FABUŁA: GRAŻYNA TORBICKA ZAPRASZA I NOWOŚĆ – SERIAALE!

Wakacje w TVN Fabuła upływają pod znakiem hitów filmowych! Nie lada gratką dla widzów były fantastyczne pozycje filmowe w czerwcu i lipcu. Najlepiej obejrzały się takie tytuły jak Człowiek ze stali (SHR=3,7%, AMR=0,9%), Mumia (SHR=3,5%, AMR=0,9%) oraz Dziennik Bridget Jones (SHR=3%, AMR=0,4%).

Sierpień również nie zawiedzie rozpalonych nadziei widzów! Już 3 i 4 sierpnia o 20:00 na antenie TVN Fabuła zostanie wyemitowany weekend z Hulkiem: Hulk oraz Niesamowity Hulk, w których młody naukowiec pod wpływem promieniowania zamienia się w zielonego olbrzyma. Między 5 a 7 sierpnia o 20:00 na widzów czekają 3 części słynnej serii Rambo. Sylvester Stallone w jednej ze swoich najsłynniejszych ról – Johna J. Rambo, weterana wojny wietnamskiej. Ale to nie wszyscy superbohaterowie którzy pojawią się na antenie! W każdą sobotę sierpnia o 17:30 widzowie będą mieli okazję powrócić do słynnego Gotham City i obejrzeć jak Batman pokonuje złoczyńców!

Dodatkowo w sierpniu widzowie będą mieli okazję wyruszyć szlakiem miejsc, w których kręcone były najbardziej znane polskie filmy i seriale. W niezwykłą podróż widzów zabierze Rafał Zawierucha. Drugi sezon Polski Filmowej już od 13 sierpnia ok. 22:00!

Oprócz tego widzowie będą mogli posłuchać niezwykłych historii artystów, opowiadających o swojej – często wyboistej – drodze do sukcesu, o pasji a także życiu osobistym. Pokolenie mistrzów od 5 sierpnia ok. 22:00!

A już 2 sierpnia o 20:00 na koneserów kina czeka prawdziwa gratka! W TVN Fabuła widzowie będą mieli okazję obejrzeć transmisję live z benefisu Janusza Gajosa, którą poprowadzi ikona kina Grażyna Torbicka!

Jesień z Fabułą zapowiada się naprawdę ciekawie! Oprócz świetnej oferty filmowej na widzów czekają autorskie propozycje programowe. Grażyna Torbicka zaprasza widzów do świata kinematografii. Gośćmi programu będą twórcy nowego polskiego kina, którzy opowiedzą o tym co jest dla nich najważniejsze, co tak naprawdę myślą o polskim kinie i otaczającym ich świecie.

Oprócz tego Kaja Klimek i Olga Szmidt – ekspertki w dziedzinie kultury popularnej, w nowym programie podejmą temat fenomenu jakim jest dzisiaj niemal kompulsywne pochłanianie ulubionego serialu. W towarzystwie znanych gości ze świata filmu porozmawiają o najbardziej popularnych serialach XXI wieku, takich jak: Wielkie Kłamstewka, Gra o tron czy Breaking Bad. Seriaale już w październiku 2019 na antenie TVN Fabuła!

Dane: NAM, 06-14.07.2019, SHR%, AMR%, A 16-49 C50+;