FILMOWE LATO Z PARAMOUNT CHANNEL

W czerwcu kanał filmowy Paramount Channel osiągnął udział na poziomie 0.36%, docierając dziennie do około 403 tysięcy widzów. W porównaniu do czerwca ubiegłego roku, udział stacji wzrósł o 72%. Wysoka oglądalność wiążę się z ciekawą ofertą filmową, jaką proponuje swoim widzom Paramount Channel. 

Tego lata w ramówce Paramount Channel nie zabraknie największych kinowych hitów oraz trzymających w napięciu produkcji filmowych z Hollywood. W czwartek, 8 sierpnia o godz. 20:00 na antenie premierowo pojawi się film „Stan zagrożenia”. Zastępca szefa agencji CIA, Jack Ryan (Harrison Ford), wyrusza do Kolumbii aby znaleźć zabójcę bliskiego przyjaciela Prezydenta USA. W sobotę, 17 sierpnia o godz. 17:25 wyemitowany zostanie film „Uśmiech Mony Lizy”. Nauczycielka historii sztuki Katherine Watson (Julia Roberts) rozpoczyna pracę na elitarnym uniwersytecie dla dziewcząt. Jej główną misją staje się obalanie stereotypów i walka o dobre wykształcenie kobiet, co w powojennych czasach stanowi nie lada wyzwanie. Z kolei w sobotę, 24 sierpnia o godz. 17:55 widzowie Paramount Channel będą mogli obejrzeć film „Dziewczyna z Jersey”, przedstawiający poruszającą historię miłosną samotnego ojca Olliego (Ben Affleck) i beztroskiej Mayi (Liv Tyler), którzy spotykają się przypadkiem w wypożyczalni kaset video.

W poniedziałki emitowane są trzymające w napięciu filmy akcji. Na antenie 5 sierpnia o godz. 20:00 pojawi się film „Strefa zrzutu”, a 12 sierpnia o godz. 22:15 „Wojna światów”. Z kolei w środy na widzów czekają najlepsze filmy komediowe, w tym film „Stażyści” opowiadający o dwójce bezrobotnych przyjaciół – Billym (Vince Vaughn) i Nicku (Owen Wilson), którzy rozpoczynają staż w prestiżowej siedzibie Google. Emisja 14 sierpnia o godz. 20:00. Na antenie 21 sierpnia o godz. 22:20 pojawi się także komedia „Co się zdarzyło w Las Vegas” z Cameron Diaz i Ashtonem Kutcherem w rolach głównych.

Paramount Channel ma także propozycję dla wszystkich członków rodziny. W piątek, 9 sierpnia o godz. 12:20 na antenie pojawi się druga część „Shreka”, a o godz. 14:15 czwarta część serii - „Shrek Forever”. Dla fanów dreszczyku, stacja przygotowała także maraton z trzema pierwszymi częściami „Strasznego filmu”, który zostanie wyemitowany w środę, 7 sierpnia o godz. 20:00.

Źródło: NAM, 0600-2559, A16-49, 2019.06