JESIEŃ PEŁNA NOWOŚCI W MTV

Jesień w MTV stoi pod znakiem nowych sezonów dwóch popularnych seriali - „Catfish” i „Inna”. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła zapowiedź premiery „Warsaw Shore”, czyli polskiej edycji „Ekipy z New Jersey”. Tym samym MTV Polska dołączyło do nielicznej grupy kanałów MTV w Europie, które produkują lokalną wersję tego programu.

Informacja o castingu do polskiej edycji kultowego programu „Ekipa z New Jersey” odbiła się szerokim echem w mediach i wywołała lawinę komentarzy. MTV chce znaleźć nowe gwiazdy gatunku „non-scripted” (bez scenariusza) -  grupę młodych Polaków, którzy nie boją się mocnych wrażeń, silnych uczuć oraz imprez do białego rana. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawyʺ będzie największą produkcją MTV w historii grupy kanałów wchodzących w skład MTV Northern Europe. Producentem wykonawczym „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawyʺ jest Golden Media Polska (dawniej Mastiff Media Polska), doświadczony, niezależny producent programów telewizyjnych. Produkcja rozpocznie się jesienią.

„CATFISH” Premiera: 25 sierpnia, niedziela, godz. 18:10. Kolejne emisje: niedziela, godz. 18:10

Pojęcie „catfish” określa osobę, która za pomocą cyberprzestrzeni kreuje swoje alter ego. Wraz z momentem podłączenia się do sieci, powołuje do życia nową tożsamość, by polować na miłosne ofiary. Nev Schulman znów postara się pomóc beznadziejnie zakochanym. Chce ustrzec nieświadomych przed pułapką, w którą sam dał się złapać. Kilka lat temu wpadł w sidła dziewczyny, podającej się za kogoś zupełnie innego. W drugim sezonie projektu dokumentalnego, poznamy kolejne historie osób, które zakochują się w „partnerach” poznanych przez portale społecznościowe. Chociaż naginacze prawdy zostają przez autorów programu zdemaskowani, to niektórzy z nich otrzymują drugą szansę. Oszukane osoby czasem przebaczają wszystkie przekłamania, które często biorą się z braku pewności siebie i kompleksów.

„INNA” Premiera: 15 września, niedziela, godz. 19:30. Kolejne emisje: niedziela, godz. 19:30

W  ostatnim czasie w życiu Jenny Hamilton, głównej bohaterki serialu „Inna” wiele się zmieniło. Kiedyś przeciętna, nieznana nikomu nastolatka, dziś dzięki rzekomej próbie samobójczej, jest jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole. Nagła rozpoznawalność ściągnęła na nią zazdrość cheerleaderek, ale też zainteresowanie dwóch najprzystojniejszych chłopaków w szkole – Matty’ego i Jake’a. Serial opowiada o zmaganiach Jenny z nagłą, niespodziewaną popularnością oraz sercowych perypetiach. W trzecim sezonie jej niezdecydowanie sięgnie zenitu – w szkole pojawi się bowiem nowy przystojniak, który wpadnie w oko nastolatce, a najlepsza przyjaciółka Tamara zacznie spotykać się z Jakiem…