HGTV MA JUŻ 5 LAT!

5 lat nadawania. Ponad 900 odcinków premierowych polskich produkcji. Bogata oferta zagraniczna. Setki remontów i metamorfoz ogrodowych. Najlepsi eksperci. HGTV to zdecydowanie jeden z najchętniej oglądanych i najbardziej lubianych kanałów lifestylowych w Polsce. 

7 stycznia 2017 roku kanał HGTV Home & Garden zadebiutował na polskim rynku. Polska była pierwszym krajem w Europie, który udostępnił ofertę tej stacji swoim widzom. Od tamtej pory wielbiciele kanału spędzili z nim wspólnie ponad 43.000 godzin! 

W ofercie HGTV dominują programy o tematyce wnętrzarskiej i ogrodowej. Spektakularne metamorfozy wnętrz, magiczne ogrody, zaskakujące remonty czy wyjątkowe nieruchomości na całym świecie - to właśnie widzowie HGTV kochają najbardziej. Kanał regularnie inspiruje ich do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu, podpowiadając liczne praktyczne rozwiązania i zdradzając nietuzinkowe patenty przydatne w każdym domu. 

W HGTV programy tworzą eksperci, którzy dzielą się z widzami swoją wiedzą i pasją. Maja Popielarska („Nowa Maja w ogrodzie”), Krzysztof Miruć („Zgłoś remont”, „Weekendowa metamorfoza”), Dorota Szelągowska („Dorota inspiruje”, „Domowe rewolucje”, „Totalne remonty Szelągowskiej”), Dominik Strzelec („Polowanie na ogród”), Maciej Mindak („House Hunters - Poszukiwacze domów”, „Mieszkanie na miarę”), Iwona Durka („Pomysłowe projekty”), Izabela Szarmach i Olga Piórkowska („Wymarzone ogrody”), czy Katarzyna Jaroszyńska („Nieoczywiste miejsca”), to tylko część z grona specjalistów biorących udział w produkcjach tej stacji.

W 2021 roku średni udział stacji w grupie kobiet z miast wyniósł SHR=0,54%, a miesięczny zasięg kanału w grupie A4+ to COV=5,7mln. Szeroka oferta produkcji HGTV dostępna jest w bibliotece serwisu Player.pl.

Zapraszamy do oglądania. Przeżyjmy kolejny rok razem!

Dane: NAM, 01.01-31.12.2021; SHR% W16-49 c50k+, COV A4+.