„PAŁACOWE LOVE” – NOWOŚĆ TTV

Niezwykły eksperyment społeczny w scenerii XIX wieku! „Pałacowe love” to 10-odcinkowe, kostiumowe reality; format rozrywkowy, skierowany do młodych widzów.

Emotki zamiast emocji. Świat wirtualny zamiast realnego. Serduszka zamiast serca na dłoni. Tak wygląda rzeczywistość młodych ludzi. Ich relacje są nietrwałe, a znalezienie nowego partnera trwa tyle, co jedno kliknięcie. Czas to zmienić! W tym programie sześć młodych par z dala od cyfrowej rzeczywistości będzie uczyć się tworzyć prawdziwe relacje. Na 4 tygodnie ich domem stanie się pałac w Walewicach. To właśnie tam cofniemy czas o 200 lat, by uczestnicy, odcięci od pokus współczesnego świata, skupili się na wzmocnieniu swoich relacji.

Opiekunami uczestników będą ostrzy i bezkompromisowi Mariusz Kozak i Jacek Szawioła, którzy o związkach wiedzą wszystko. Natomiast w rolę Mentorów, przewodników po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł, wcielą się: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par.

Na koniec programu odbędzie się głosowanie podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. To właśnie ona otrzyma wyjątkową nagrodę: latyfundia, czyli ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Czy zmieniając wirtualne kontakty na prawdziwą bliskość, młode pary odnajdą receptę na ponadczasową miłość?

PAŁACOWE LOVE otwiera podwoje! Start emisji jest zaplanowany na luty 2022 na antenie TTV.