EMOCJONUJĄCA WIOSNA W DTX

Stacja DTX zapewni widzom adrenalinę na najwyższym poziomie. W wiosennych programach nie zabraknie tematów związanych z szeroko pojętą motoryzacją, poczynając od pasjonujących transformacji i napraw klasycznych aut, poprzez sprzedaż tych należących do amerykańskiej armii. Widzowie wezmą udział w wyścigach ulicznych oraz dalekich podróżach, które odbędą z kierowcami wielkich ciężarówek, przemierzających tysiące kilometrów.

AUTO-NAPRAWA 

Bryan Fuller i Jeremy Bumpus to dwójka utalentowanych mechaników i konstruktorów samochodowych, którzy w najnowszej serii pokażą, jak przeprowadzić najróżniejsze renowacje i naprawy. Korzystając z najwyższej klasy części, tworzą prawdziwe cacka! Tej wiosny na warsztat biorą hot roda z lat 30’tych XX. Bryan pracował nad nim ponad 10 lat! Cały ten wysiłek się jednak opłacił - w końcu znalazł idealnego kupca. Dodatkowo Fuller pochwali się swoim kunsztem, wykańczając zagłówki oraz karoserię. Widzowie zobaczą również zabytkowego Land Cruisera, w którym  dwójka mechaników zdecyduje się na wymianę oryginalnych hamulców na ekstra-mocny układ wspomagany. Poza tym rozbiorą „do rosołu” Lincolna Continentala z 1969 roku i stworzą z niego zupełnie nowe dzieło!

MILITARIA NA WARSZTAT - UNBOXING

Michael Manousakis prowadzi firmę w Peterslahr, zajmującą się sprzedażą, naprawą i wysyłką samochodów armii amerykańskiej na cały świat. W tym wyjątkowym spin-offie znanego programu zespół Michaela czeka na ciężarówkę pełną niespodzianek. Co to będzie? Czy rzeczy, które dostaną do czegoś się przydadzą? A może jedzie do nich kupa złomu? Jedno jest pewne! Rozpakowywania nie będzie końca!

ULICZNE WYŚCIGI: MEMPHIS

W Memphis w Tennessee (USA) samochody są wyjątkowo szybkie, a ich kierowcy bardzo niepokorni. Takich wyścigów ulicznych nie zobaczymy w żadnym innym programie! JJ „Da Boss" wraz ze swoją ekipą ściga się według własnych zasad. Tym razem zostaje wyzwany na pojedynek przez Quinna Shiremana. Team JJ’a będzie musiał się mocno napracować, czeka ich niełatwa rywalizacja. Emocji dostarczy także pojawienie się nowej ekipy z Virginii. Czy „świeżakom” uda się wygrać ze starymi wyjadaczami?

KRÓLOWIE ASFALTU

Ciągle w drodze, popędzani przez klientów, z daleka od swoich bliskich i znajomych. Życie kierowców ciężarówek nie należy do najłatwiejszych. Jednak ci szosowi kowboje nie zamieniliby swojej pracy na żadną inną. W kolejnym sezonie serii znowu będą przemierzać autostrady Norwegii, Finlandii oraz Namibii, aby dostarczyć towar na czas! Tu każdy dzień jest wyzwaniem i nie ma miejsca na wymówki!