DTX - ZAPRASZA NA PRZERÓBKI I RENOWACJE W DWÓCH ODSŁONACH - „HOT ROD WG KINDIGA” ORAZ „TEKSAŃSKI TUNING”!

Kanał DTX od początku roku zaprasza na niestandardowe i nietypowe przeróbki pojazdów. Wraz z Dave Kindig’iem i jego ekipą dowiemy się jak od podstaw przywrócić blask samochodom niezależnie od ich rocznika. Natomiast mechanicy z Teksasu skupią swoją pracę na dużych gabarytach! 

Hot rod wg Kindiga

Właściciel warsztatu Kindig-IT Design, Dave Kindig, przeprowadza renowacje pojazdów dla wymagających klientów, w tym popularnych gwiazd show biznesu. Mechanicy podejmą się każdego wyzwania - przyjmują wszystkie marki samochodów niezależnie od tego, kiedy dany model został wyprodukowany. W programie można zobaczyć, jak ekipa demontuje, projektuje, buduje i odrestaurowuje od podstaw stare samochody.
START EMISJI: 21.01.2019, godzina 18:00

 

Teksański Tuning

Podejrzymypracę utalentowanych mechaników z Teksasu, którzy specjalizująsię w nietypowych przeróbkach. Naprawiają i modyfikują wszystko, co ma koła, od "muscle carów" po "monster tracki". Dzięki swoim umiejętnościom i pomysłowości są w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane i wymagające projekty. Wygadani klienci i krótkie terminy to dla nich codzienność.
EMISJA: wtorek, godzina 18:00