DTX – MAJOWE WYCZYNY EKIPY EKSTRAWAGANCKICH MECHANIKÓW W PROGRAMIE „DIESELMANIA”.

Kanał DTX napędza mężczyzn, którzy kochają adrenalinę, warkot silników i zapach oleju. Stacja potwierdza swój mocny męski profil wynikami mediowymi. Początek roku to silne dopasowanie do core’owej grupy M16-49c50+ - AFF Ix 146. Dodatkowo, programming kanału idealnie wpisuje się w gusta dojrzałych mężczyzn z wysokimi dochodami AFF Ix 154 (M30-54inc3500+). Już 6 maja stacja zaprasza na powrót Dieselmanii!

DIESELMANIA

Heavy D., Diesel D. i ekipa mechaników z warsztatu Dieselsellerz słyną na całym świecie, nie tylko ze swoich szalonych filmów zamieszczanych w sieci, ale przede wszystkim z budowanych przez siebie ekstrawaganckich pojazdów. O ich ogromnych rozmiarów samochodach dostawczych oraz konkursach, w których można wygrać zbudowaną w ich warsztacie ciężarówkę, krążą już legendy. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak ci niezwykli mechanicy kupują, budują i nawet niszczą wszelkie pojazdy z silnikiem diesla. A wszystko zaczęło się bardzo prozaicznie - od sprzedaży wyremontowanych używanych i zepsutych samochodów dostawczych.

Już pierwszego dnia po otwarciu salonu, mechanicy zarobili ponad 200 tysięcy dolarów! Wszystko wskazuje, że ten sezon przyniesie jeszcze większą kasę, ponieważ gang z Dieselsellerz bardzo poważnie traktuje swoje projekty na czterech kołach.

Od poniedziałku, 6 maja, godzina 18.00

Źródło: NAM, Q1 2019, AFF Ix vs A16-49