DRIFT&SING BY OLA FIJAŁ - NOWY PROGRAM W MOTOWIZJI

Sobotnie wieczory z Motowizją stały się jeszcze ciekawsze - wszystko za sprawą nowego programu Oli Fijał “Drift&Sing”. Nowe odcinki w każdą sobotę o godz. 19:30.

Drift&Sing gwiazdy polskich scen i internetu zasiadają na fotelu pasażera driftowej maszyny Oli Fijał, jednej z najpopularniejszych zawodniczek tej dyscypliny sportu motorowego. Jest jednak pewien haczyk – jej goście muszą zaśpiewać w trakcie przejazdu swój ulubiony hit!

Miejscem akcji jest Autodrom Jastrząb, jeden z najnowocześniejszych i najpopularniejszych obiektów przeznaczonych do jazdy sportowej. Gośćmi Oli Fijał będzie między innymi duet zespołu LETNI Maciej “Canton” Piotrowski i Dawid “Anton” Antonkiewicz”, Kabaret Czwarta Fala, czy uczestnicy oraz zwycięzcy popularnych muzycznych talent show jak Paweł Góral i Adam Stycharczuk.

Pierwszy sezon Drift&Sing składa się z ośmiu odcinków, które będą ukazywać się na przełomie lipca i sierpnia, w każdą sobotę o godz. 19:30. Program będzie można także oglądać w serwisie player tydzień po premierze na antenie.