WRC, ERC I WORLD RX NA ŻYWO W MOTOWIZJI!

Fenomenalna wiadomość dla kibiców motoryzacji – wszystkie rundy najważniejszych lig rajdowych na żywo w Motowizji.

Telewizja motoryzacyjna Motowizja zawarła wieloletni strategiczny układ partnerski z WRC Promoter GmbH, promotorem między innymi Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) czy Mistrzostw Świata w Rallycrossie (World RX). Dzięki tej współpracy Motowizja pokaże na swojej antenie na żywo wszystkie rundy WRC, ERC i World RX, w całości i z polskim komentarzem.

Nowe pasmo programowe zwane Rally.TV to pomysł promotora, WRC Promoter GmbH (wspólne przedsiębiorstwo Red Bull GmbH i KW25 Beteiligungs GmbH), a jego wyłącznym partnerem w Polsce będzie Motowizja. Współpraca ta gwarantuje polskim fanom dostęp do największych emocji związanych ze sportami motorowymi, transmitowanymi na żywo. Do ramówki Motowizji dodane zostanie także wiele premier niezwykłych materiałów archiwalnych i podsumowań z najważniejszych wydarzeń motorsportowych, co łącznie da blisko 1500 godzin premierowych treści na antenie.

Sprawdź: https://motowizja.pl/tego-jeszcze-nie-bylo-nadchodzace-sezony-wrc-erc-i-world-rx-w-pelni-na-zywo-w-motowizji

Motowizja to kanał cieszący się wysokim dopasowaniem do mężczyzn z miast i wyższymi zarobkami (AFF M20-49 C50k+, inc. 3500k+ = 214). Stacja przyciąga średnio 611 tysięcy widzów miesięcznie.

Zapraszamy do współpracy!

Dane: AFF vs A16-49; DP 06:00-25:59, COV A4+ Q3 2022; DP 02:00-25:59