DOWN THE ROAD. ZESPÓŁ W TRASIE WIOSENNA NOWOŚĆ TTV

„Down The Road” to nowy serial dokumentalny, w którym bohaterami jest szóstka dorosłych z zespołem Downa. Spotykają się po raz pierwszy w dniu, w którym wyruszają w kilkutygodniową podróż, a prowadzeni będą przez gospodarza programu, Przemka Kossakowskiego.

W zupełnie nowym dla nich środowisku staną przed wyzwaniem współpracy z pozostałą częścią grupy, wykazania inicjatywy i określenia swojej niezależności. Poznają obce kultury, będą biwakować na łonie natury i cieszyć się ekscytującymi przygodami.

W ciągu dziesięciu odcinków ich niefiltrowane podejście do życia odsłoni przed widzami nowe i często inspirujące spojrzenie na miłość, pracę, rodzinę, przyjaźń i życie z zespołem Downa.

Niektórzy z młodych bohaterów zechcą udowodnić, że są wystarczająco niezależni i chcieliby doświadczać życia bez ograniczeń. Inni po prostu chcą znaleźć nowych przyjaciół, a może nawet miłość.

W trakcie dwutygodniowej podróży do Włoch przekroczą własne granice, szukając potwierdzenia swojej wartości i nowej jakości w swoim życiu.

„Down the road” to belgijski format, zdobywca nagrody Rose d'Or 2018 na festiwalu w Cannes.

Premiera 23. lutego 2020, emisje w niedziele o 22:05