NICK JR. Z REKORDOWYMI WYNIKAMI OGLĄDALNOŚCI

Początek roku zdecydowanie należał do kanałów dziecięcych z portfolio ViacomCBS. W styczniu, Nick Jr. osiągnął udział w rynku na poziomie 5,64%, docierając do ponad 264 tysięcy widzów. Tym samym, dla stacji był to najlepiej perforujący miesiąc od sierpnia 2017 roku. Co więcej, Nick Jr. zanotował również swój najlepszy dzień w historii - w poniedziałek, 3 lutego kanał osiągnął udział w rynku na poziomie 11,28%.

Wysoka oglądalność wśród najmłodszych wiąże się z ciekawą ofertą, jaką stacje z rodziny Nickelodeon oferują swoim widzom. W najbliższych miesiącach w ramówkach również nie zabraknie kultowych produkcji oraz ciekawych nowości. Od 18 lutego na antenie Nickelodeon emisja nowego formatu „Dodaj Magii”. Serial opowiada o przygodach trzech przyjaciółek, Kelly, Hannah i Darbie, które na strychu odnajdują tajemniczą książkę kucharską. Z każdym przygotowanym daniem, bohaterki wkraczają w świat magicznych składników i nowych, niezwykłych umiejętności, odkrywając, że sekrety książki sięgają głębiej niż mogły sobie wyobrazić. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:25.

Na antenie Nick Jr. pojawią się m. in. nowe odcinki „Rycerki Nelli”, która wraz z przyjaciółmi, Sir Garrettem, Talizmanem i Clodem, wyruszy w poszukiwaniu nowych przygód. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:45. Dodatkowo, już 23 lutego od godz. 15:30 dla wszystkich najmłodszych widzów, stacja przygotowała tematyczne odcinki z ulubionymi bohaterami z rodziny Nickelodeon. Karnawałowy maraton wypełnią produkcje, takie jak: „Blaze i Megamaszyny”, „Rafcio Śrubka”, „Psi Patrol”, „Shimmer i Shine” oraz „Świnka Peppa”. Ponadto, od 2 do 6 marca o godz. 12:20 na antenie Nick Jr.  nowe odcinki serialu „Rafcio Śrubka”, a w niedzielę, 22 marca o godz. 15:30 premierowy odcinek „Psiego Patrolu”.

Natomiast na antenie Nicktoons, w sobotę, 29 lutego od godz. 11:55, nie lada gratka dla wszystkich fanów „SpongeBoba Kanciastoportego” - maraton z przygodami kultowej, podwodnej gąbki.

Marzec na Nickelodeon to jednak nie tylko najlepsze seriale i animacje!  Już 22 marca o godz. 19:30 w Forum w Inglewood, Kalifornii odbędzie się rozdanie nagród Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards - największe wydarzenie roku, podczas którego to dzieci mają głos. Jak co roku, na gali nie zabraknie polskiego akcentu. W gronie nominowanych w kategorii „Ulubiona Polska Gwiazda” znaleźli się: Roksana Węgiel, Viki Gabor, Anika Dąbrowska, 4Dreamers oraz Damian Kordas. Ponadto, po raz pierwszy w historii nagród Nickelodeon wyłoniony zostanie „Ulubiony Polski Influencer”. Szanse na ten tytuł mają: Kinga Sawczuk, Antonina Flak, Dominik Rupiński i Lena Kociszewska. Prowadzącym tegoroczne wydarzenie został amerykański raper, Chance The Rapper. Transmisja z gali na żywo na antenie Nickelodeon.