DISNEY JUNIOR I ANIMACJE UWIELBIANE PRZEZ NAJMŁODSZYCH

Disney Junior to kanał skierowany do najmłodszej widowni. Gwarantuje on bezpieczne programy, które rozwijają w dzieciach kreatywność i uczą jak ważna w życiu jest przyjaźń oraz rodzina. Już w zbliżających się tygodniach, na kanale nie zabraknie wyjątkowych i uwielbianych przez widzów animacji.

The Rocketeer

Siedmioletnia Kit Secord dowiaduje się, że jest następną w kolejce do roli Rockettera, czyli super bohatera w plecaku odrzutowym, który potrafi latać. Uzbrojona w swój nowy, fajny sprzęt i tajną tożsamość, Kit wzbija się w przestworza, aby chronić swoje miasto Hughesville i jego mieszkańców przed niebezpieczeństwem. W jej bohaterskich przygodach pomagają jej: najlepszy przyjaciel Tesh, oraz  dziadek, mechanik lotniczy Amrose Secord. Premiera nowych odcinków 28 września o godzinie 17:00.

Bingo i Rolly w akcji

Ta wyjątkowo popularna wśród najmłodszych animacja (SHR% = 3,5% A4-7) skupia się na opowieści o perypetiach dwóch braci szczeniaków rasy mops – Bingo i Rolly'ego, którzy codziennie za każdym razem, gdy ich właściciel Bob wychodzi z domu, wyruszają na poszukiwanie nowych przygód. Emisje od 14 września, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

Dane: NAM, Q2 2020, 06:00-20:59, SHR%, Programmes