WYJĄTKOWE PASMO PORANNE Z MIKIM

Disney Junior to wyjątkowy kanał, skierowany do najmłodszych, który może pochwalić się bogatą ofertą programów edukacyjnych i tematycznych, bezpiecznym i jakościowym contentem, a ponadto wzrostami udziałów rok do roku aż o 40% w grupie A4-7! W październiku, stacja zaskoczy swoich widzów nowymi odcinkami serialu „Pidżamersi”, który zostanie dodatkowo wsparty kampanią marketingową oraz konkursem z nagrodami na Facebooku. Gdyby tego było mało, 17 października wyemitowane zostaną wyjątkowe odcinki specjalne z aż 6 zaplanowanymi powtórkami!

Dodatkowo, już od 22. października Disney Junior zaprasza do współpracy przy wyjątkowym paśmie porannym „Poranki z Mikim”, emitowanym codziennie od godziny 6:00 do 9:00!

W ramach pasma, kanał emitować będzie kultowe seriale z Myszką Miki oraz wiele innych uwielbianych przez najmłodszych pozycji. Pomiędzy wyjątkowymi odcinkami, widzowie zobaczą  kilkuminutowe odcinki, w których przedstawione zostaną poranne zwyczaje Mikiego. Pokaże on jak ważna dla zdrowia jest zbilansowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne. Całemu pasmu towarzyszyć będzie również specjalnie dedykowana oprawa graficzna z Mikim w roli głównej! W skład pasma wchodzą znane i lubiane seriale: Klub przyjaciół Myszki Miki, Lwia Straż, Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków, Bluey oraz Gigantozaur.

Zapraszamy do współpracy przy wyjątkowym paśmie „Poranki z Mikim” i do zapoznania się z ofertą sponsorską: kliknij i pobierz

Dane: NAM, Q3 2020 vs Q3 2019, 6:00-20:59, SHR%, DayParts