CZERWIEC W DTX ZAPOWIADA SIĘ NAPRAWDĘ EKSCYTUJĄCO – ZNANI I LUBIANI PROWADZĄCY, ZNAKOMICI KIEROWCY, NIESAMOWITE SAMOCHODY – JESZCZE WIĘCEJ EMOCJI!

W czwartek i piątek – 3 i 4 czerwca – od samego rana na naszych widzów czekać będą maratony Mistrzowskiego Garażu Chada (06:00 – 09:00). Chad specjalizuje się w budowaniu samochodów od podstaw przy użyciu części znalezionych na złomowiskach - w ten sposób powstają jego unikatowe maszyny. Natomiast od 09:00 do 17:00 zapraszamy na ulubiony program naszych widzów, czyli Fani Czterech Kółek, w którym doświadczony sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead podejmują się wyjątkowej, motoryzacyjnej misji: znajdują i remontują klasyczne samochody, aby później odsprzedać je z zyskiem w swoim sklepie w Los Angeles.

Dla fanów ciężarówek, mamy dobrą wiadomość, ponieważ w czwartek, 03.06 o godzinie 18:00 będzie premiera 10 sezonu programu Królowie Asfaltu. Nasi bohaterowie są zawsze w ruchu, w drodze z miejsca na miejsce z towarem dla klienta, z dala od bliskich... Życie kierowcy ciężarówki nie jest łatwe, ale ci królowie asfaltu nie zamieniliby swojej pracy na żadną inną.

W niedzielę, 6 czerwca od 16:00 do 24:00, mamy niespodziankę dla fanów adrenaliny i ryzyka – maraton 9 sezonu Morza Złota, tylko u nas na antenie przed premierą 10 sezonu w Discovery Channel. Przenieście się z nami do bezwzględnego świata Dalekiej Północy, w którym ludzie nie obawiają się stanąć oko w oko ze śmiercią!

W lipcu w DTX nie zwalniamy tempa – jeszcze więcej adrenaliny, prędkości i niesamowitych wrażeń! Już 5 lipca o godzinie 18:00 premierowe odcinki programu Terenowe Szaleństwo – zapewniamy, że będzie głośno, szybko i brutalnie! Zobaczymy zacięte, pełne rywalizacji konkursy z udziałem równie nieustępliwych kierowców i ich ogromnych maszyn. Tego samego dnia, tylko o godzinie 21:00 premiera 5 sezonu Gorączki Złomu, w którym ponownie zobaczymy duet ojca i syna – Andy’ego i Bobby’ego – którzy, aby utrzymać swoje firmy wraz z ekipami szukają ukrytych skarbów, polują na najlepsze umowy i zarabiają na tym, co inni wyrzucili, uznając to za zbędne. Czy uda im się przetrwać, odnajdując kolejne cenne znaleziska?

12 lipca o godzinie 23:00 zapraszamy na prawdziwe interwencje oraz ryzyko podejmowane przez mundurowych w czasie służby – czyli 3 sezon programu Alarmowy 091 – policjanci z Hiszpanii. Funkcjonariusze Policia Nacional wyposażeni są w kamery zamocowane na mundurach, dzięki czemu możemy obserwować ich pracę z perspektywy stróżów prawa.

Podobnie jak w czerwcu, w lipcu przygotowaliśmy niesamowity maraton z ulubionymi programami Discovery Channel! W niedzielę, 4 lipca, od godziny 16:00 do 24:00 premierowo w DTX 6 sezon Nagiego Instynktu Przetrwania – przed premierą 7 sezonu w Discovery Channel.