COMEDY CENTRAL – PREMIERA DRUGIEGO SEZONU „MŁODEGO SHELDONA” JUŻ 6 MAJA NA ANTENIE

W marcu kanał Comedy Central osiągnął 0,54% udziału w grupie A16-49, docierając średnio do 368 tysięcy widzów dziennie. Podobny wynik stacja uzyskała w pierwszej połowie kwietnia, kiedy udział wyniósł 0,55% w tej samej grupie wiekowej. Wysoka oglądalność wiążę się z ciekawą ofertą programową kanałów z rodziny Comedy Central, która nie przestaje zaskakiwać.

W maju na widzów Comedy Central czekają nowości. W poniedziałek, 6 maja o godz. 21:00 odbędzie się premiera drugiego sezonu „Młodego Sheldona”. Serial opowiada o dziecięcych latach Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowej produkcji „Teoria wielkiego podrywu”. Dziewięcioletni Sheldon jest małym geniuszem, co komplikuje jego relacje z otoczeniem i prowokuje wiele zabawnych sytuacji. Chłopiec mieszka ze swoją rodziną we wschodnim Teksasie, gdzie największą wartością dla mieszkańców jest sport i kościół. Sheldon jednak nie dość, że ma dwie lewe nogi, to zamiast czytania Biblii woli poznawać założenia teorii ewolucji Karola Darwina. Sprawy nie ułatwia również fakt, że dziewięciolatek jest niezwykle bystry i zna odpowiedź na prawie każde pytanie, co pozwoliło mu przeskoczyć kilka klas i rozpocząć naukę w miejscowym liceum. Jego niespotykana inteligencja, połączona z prowincjonalnym myśleniem mieszkańców Teksasu, znacznie komplikuje życie rodziny Sheldonów.

W soboty o godz. 21:30 emitowane są także kolejne odcinki finałowego sezonu „Teorii wielkiego podrywu”. Bohaterowie kultowego serialu przeszli długą drogę i ogromną metamorfozę, zwłaszcza na płaszczyźnie relacji międzyludzkich. Burzliwa historia związku nieśmiałego Leonarda i bardzo śmiałej Penny, szczęśliwie znalazła swój finał na ślubnym kobiercu. Kochliwy niegdyś Howard i wciąż wymagająca Bernadette doczekali się już dwójki potomstwa. Nawet podejrzewany o bycie bezuczuciowym robotem Sheldon znalazł bratnią duszę w osobie neurobiolożki Amy. Ich nietypowy związek ewoluował od umowy związkowej do małżeństwa. Czy w finałowej serii swoją drugą połowę znajdzie nareszcie wrażliwy i romantyczny Raj?

DANE: NAM, 06:00-25:59, A16-49, 03-16.04.2019, DayParts