OGROMNY SUKCES CASTINGOWY
BIG BROTHERA

Uczestnikami tegorocznej edycji Big Brothera mają być osoby z rozmaitych środowisk, z ciekawymi życiowymi historiami, o różnym stylu życia i światopoglądzie. Będą to przedstawiciele zarówno młodego jak i starszego pokolenia, co odzwierciedli pełen przekrój społeczeństwa.

15 uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o zwycięstwo.  Big Brother będzie stanowił dla uczestników okazję do sprawdzenia siły charakteru, asertywności i działania pod presją obserwacji.

Niezwykły sukces castingowy! Ponad 13 tysięcy zgłoszeń do udziału w programie! Tak duże zainteresowanie programem przerosło oczekiwania organizatorów.

Castingi odbyły się w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Londynie. Na casting w Londynie dotarło ponad 150 osób z różnych zakątków Wielkiej Brytanii. Były to osoby, które zgłosiły się do programu głównie dla zabawy, ale motywacją części z nich była chęć powrotu do kraju. Organizatorzy spotkali się z osobami z każdego zamieszkanego kontynentu i z każdego Europejskiego kraju.

Wśród osób, które wzięły udział w castingu znalazły się ciekawe osobowości m.in.: kick boxerka, przedstawiciele służb mundurowych (policjanci, strażnicy miejscy), właściciele i prezesi dużych firm, a nawet wykładowca z uczelni wyższej. Wśród kobiet na short liście znalazły się takie osoby jak: 25-letnia youtuberka, szefowa działu PR w dużej korporacji, kobieta – detektyw, łamaczka męskich serc i pani kierowca karetki. Wśród mężczyzn znaleźli się m.in. raper o dobrym sercu, terapeuta zajęciowy, DJ,  stolarz – patriota i tata harleyowiec. W samym castingu wzięło udział zaskakująco wielu młodych ojców – ich motywacja? żeby odpocząć…