COMEDY CENTRAL POLSKA Z KULTOWYM „LATAJĄCYM CYRKIEM MONTHY PYTONA”

Comedy Central to stacja, która nieprzerwanie oferuje swoim widzom codzienną dawkę najlepszego humoru, emituje najpopularniejsze seriale i rozśmiesza widzów razem z największymi komikami i standuperami.  W maju stacja odda hołd największym komikom w historii, czyli twórcom kultowego programu „Latający Cyrk Monty Pythona”. Od 1.05 widzowie będą mogli zobaczyć miniserial wyprodukowany z okazji 45. rocznicy pierwszej emisji „Latającego Cyrku Monty Pythona”, gdzie wielkie osobistości świata komedii takie jak Jim Carrey, Stephen Fry, czy Chevy Chase przedstawią swoje ulubione skecze brytyjskich komików. Następnie od 6.05. na antenie Comedy Central zagoszczą kolejne odcinki kultowej serii „Latający Cyrk Monty Pythona”. Absurdalny angielski humor i niezapomniane dialogi, które błyskawicznie rozpozna każdy fan dobrego humoru gwarantują potężną dawkę śmiechu – „Klinika Kłótni”, „Mecz filozofów Grecja – Niemcy” czy „Ministerstwo Dziwnych Kroków” to sceny, które powinien znać każdy fan komedii na całym świecie.  

Na antenie zagoszczą również nowości: serial „Goldbergowie”, drugi sezon niegrzecznej animacji dla dorosłych „Brickleberry” oraz trzeci sezon absurdalnych porad biznesowych komika Nathana Fieldera w „Złotym dotyku Nathana”. Nie zabraknie również najnowszej lokalnej produkcji Comedy Central, czyli „Comedy Club” prezentującej zarówno uznanych twórców stand-up, takich jak Tomasz Jachimek, Katarzyna Piasecka, czy Wojciech Fiedorczuk, jak i artystów stawiający na scenie kabaretowej swoje pierwsze kroki.

W grupie widzów w wieku 16-49 stacja notuje dobre wyniki oglądalności – w lutym było to 0,60 SHR%, a w marcu 0,54 SHR%. Dodatkowo systematycznie rośnie zainteresowanie stacją w social mediach – obecnie FP kanału skupia ponad 304,8 tys. fanów, a kanał na Instagramie 10,4 tys. obserwujących

Dane: NAM, SHR%, A 16-49, 02-03.2017.

PREMIERY:

MONTY PYTHON’S BEST BITS

Premiera: poniedziałek, 1 maja, godz. 23:00, 2 odc.

Emisja: codziennie,1-4 maja, godz. 23:00

Miniserial wyprodukowany z okazji 45. rocznicy pierwszej emisji „Latającego Cyrku Monty Pythona”. W każdym odcinku zobaczymy najlepsze skecze grupy oraz zdamy sobie sprawę, jaki wpływ wywarły na świat komedii. Do programu zaproszeni zostali goście, tacy jak Jim Carrey, Stephen Fry, Mike Myers czy Chevy Chase, którzy zdradzają, jakie skecze według nich zasługują na miano najwybitniejszych. W roli gospodarza programu wystąpił Hugh Bonneville.

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA

Premiera: sobota, 6 maja, godz. 21:00, 2 odc.

Emisja: soboty, godz. 21:00, 2 odc.

Sztandarowe dzieło legendarnej grupy Monty Pythona i jednocześnie klasyka sama w sobie. Każdy odcinek to seria krótkich, niepowiązanych ze sobą skeczy, które śmieszą do łez swoim absurdalnym żartem i czarnym humorem. W przerwach pomiędzy scenami pojawiają się zabawne animacje autorstwa Terry’ego Gilliama.

GOLDBERGOWIE

Premiera: czwartek, 4 maja, godz. 22:00, 2 odc.

Emisja: czwartki, godz. 22:00, 2 odc.

Prawdziwe „oldies goldies” wśród sitcomów. Serial pozwala przenieść się do Ameryki lat 80., gdzie przyszło żyć rodzince Goldbergów. 11-letni i lekko kujonowaty Adam jest najmłodszym wśród rodzeństwa i właśnie zaczął interesować się wszystkim, co go otacza. Z tego powodu zdecydował się za pomocą kamery rejestrować życie swojej zwariowanej rodziny. Jego mama Beverly stoi u steru tego okrętu, sprawując rządy twardej ręki i jednocześnie wykazując się wyjątkową nadopiekuńczością. U jej boku kroczy tata Adama, Murray, któremu często zdarza się być gderliwym, jednak stara się unikać krzyku wierząc, że w ten sposób dobrze wychowa swoje dzieci. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż siostra Adama, Erica, jest atrakcyjną 17-latką, która potrafi sterroryzować każdego. Najwrażliwszym w rodzinie jest 16-letni Barry, który cierpi na syndrom środkowego dziecka. Każdy z członków rodziny ma całkowicie odmienny i silny charakter, co sprawia, że zwykłe sytuacje zamieniają się w prawdziwy komediowy show.

BRICKLEBERRY, sezon 2

Premiera: piątek, 12 maja, godz. 23:00

Emisja: piątki, godz. 23:00

Drugi sezon emitowanej w Polsce po raz pierwszy przezabawnej animacji dla dorosłych. Strażnicy parku narodowego starają się dość nieudolnie zapobiec zamknięciu rezerwatu, w którym pracują. W międzyczasie okazuje się, że woda z jeziora Bricleberry potrafi leczyć rany, co skłania Woodiego do nawrócenia się. Twórcą serialu jest Daniel Tosh, znany z takich produkcji jak „Tosh.O”, w którym w sposób absolutnie niepoprawny politycznie kpi ze wszystkich tematów.

ZŁOTY DOTYK NATHANA, sezon 3

Premiera: piątek, 19 maja, godz. 22:00, 2 odc.

Emisja: piątki, godz. 22:00, 2 odc.

Amerykański komik Nathan Fielder występuje w charakterze doradcy biznesowego, który pomaga przedsiębiorcom poprawić rentowność prowadzonego biznesu poprzez wprowadzenie nowej,  nietypowej strategii. Jego propozycje wcielenia w życie dziwacznych planów marketingowych, takich jak stworzenie kawiarni o nazwie Dumb Starbucks czy wynalezienie jogurtu o zupełnie nowym smaku, potrafią wprowadzić właścicieli przedsiębiorstw w prawdziwie osłupienie. Jeszcze większe zdumienie wywołują wyniki jego starań.

NOWE ODCINKI:

COMEDY CLUB

Emisja: wtorki, 22:00

Obowiązkowa pozycja na liście programów dla fanów dobrego stand-upu! Show nagrywany w Teatrze Sabat z udziałem publiczności, pozwala widzom stać się częścią najlepszego kanału komediowego w Polsce. Wśród stand-uperów zobaczymy prawdziwych mistrzów tej formy i artystów stawiających swoje pierwsze kroki na scenie, a to wszystko pod dyrygenturą arcymistrza i gospodarza programu – Michała Kempy. Comedy Club udowodnia, że ten się śmieje ostatni… kto wolniej kojarzy.

PRZEPIS NA AMERYKAŃSKI SEN

Emisja: poniedziałki, godz. 22:00, 2 odc.

Lata 90. Tajwańska rodzina postanawia przeprowadzić się z Chinatown w Waszyngtonie do Orlando, aby zrealizować swoje marzenie i otworzyć kowbojski Steak House. Każdy z trzech członków rodziny boryka się z problemami wynikającymi z tak podjętej decyzji - Jessica Huang musi stawić czoła lokalnej nietolerancji wobec Azjatów, jej mąż Louis podejmuje próbę prowadzenia wymarzonej restauracji, a ich syn Eddie szuka sposobu, aby odnaleźć się w nowym otoczeniu i stać się lubianym dzieciakiem w szkole. Życie Azjatów na Florydzie w latach 90-tych okazuje się nie być usłane różami…

BROOKLYN 9-9, sezon 1

Emisja: środy, godz. 22:00, 2 odc.

Akcja serialu dzieje się na jednym z nowojorskich posterunków. Detektyw Jake Peralta (Andy Samberg) i jego koledzy zajmują się przede wszystkim flirtami, plotkami i rywalizacją o jak największą liczbę aresztowań. Sytuacja zmienia się, gdy ich nowym dowódcą zostaje Ray Holy (Andre Braugher). Dla kapitana z 30-letnim stażem najważniejsze jest bowiem przestrzeganie zasad i dyscyplina, zupełnie obce jego nowym podwładnym.

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU, sezon 10

Emisja: środy, godz. 21:30

W najnowszych odcinkach ostatniej serii „Teorii Wielkiego Podrywu” nareszcie następuje moment którym genialny Sheldon wypływa na nieznane wody poważnego związki i wprowadza się do swojej ukochanej Amy. Jego byłe mieszkanie przemienia się w miłosne gniazdko Leonarda i Penny, do czasu, gdy borykającymi się z problemami finansowymi Raj nie prosi przyjaciół o pomoc. Młode małżeństwo decyduje się przyjąć kolegę w potrzebie pod swój dach, oferując mu chwilowy pobyty w dawnym pokoju Sheldona. Były współlokator dowiaduje się o tej sytuacji i zaczyna odczuwać poważny niepokój. Czyżby miał zamiar zmieniać obecny stan rzeczy i planuje wrócić do mieszkania z Leonardem?

JA CIĘ, BRACIE!

Emisja: niedziele, godz. 21:30

Serial przedstawia losy trójki rodzeństwa: 25-letniego Dana, 23-letniego Tobiego i 14-letniego Jamiego. Osieroceni, dwudziestoletni bracia obejmują pełną opiekę nad swoim młodszym bratem. Cała trójka dogaduje się ze sobą doskonale, pomimo faktu, że Jamie od śmierci mamy nie wypowiedział ani słowa. Wokół radzącego sobie samodzielnie rodzeństwa wciąż kręci się ciotka Debbie, która uważa, że to właśnie ona będzie najlepszym opiekunem dla niepełnoletniej niemowy.

ZWARIOWANY ŚWIAT MALCOLMA

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 17:00, 2 odc.

“Zwariowany świat Malcoma” to humorystyczna opowieść o życiu tytułowego bohatera oraz jego ekscentrycznej rodziny. Malcolm jest nastoletnim geniuszem, który mimo wysokiego IQ, jak każdy nastolatek boryka się z problemami typowymi dla okresu dojrzewania. Kłopoty natury uczuciowej, brak zrozumienia ze strony rodziców czy kłótnie z rodzeństwem, to tylko kilka przeszkód, jakie stoją na drodze dorastającego Malcolma.

BYLE DO PRZODU

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:00, 2 odc.

Pochodząca z klasy średniej para stara się zaszczepić w trójce swoich dzieci - Brianie, Lauren i Tinie odpowiednie wartości. Częściej niż przypuszczali lekcje, które chcą dać swojemu potomstwu są niezgodne ze sposobem, w jaki sami postępowali w przeszłości lub nawet, w jaki zachowują się teraz. Judy Miller jest atrakcyjna żona i mamą, która swojego obecnego męża poznała, gdy ten umawiał się jeszcze z jej przyjaciółką. Judy i Bill byli bardzo popularni w szkole średniej i mimo mijających lat nigdy nie wyrośli z licealnego stanu umysłu. Dlatego też żadne z nich nie jest wystarczająco dojrzałe, aby przekazywać lekcje życia swoim dorastającym i delikatnie zagubionym dzieciom.

MARATON Z „PRZYJACIÓŁMI”

Emisja: sobota-niedziela, od 16:00, 10 odc.

WYDARZENIA SPECJALNE

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GEEKA – 25 maja

Ten dzień musicie świętować razem z Sheldonem i jego geekową paczką!

10:00 – 19:00 Maraton z całym 8. sezonem „Teorii Wielkiego Podrywu”

DZIEŃ MAMY – 26 maja

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy na spotkanie z najzabawniejszymi rodzinkami wszechczasów:

10:00 – 15:00 Maraton z serialem „Przepis na amerykański sen”

15:00 – 19:00 Maraton z „Goldbergami”