COMEDY CENTRAL POLSKA - NOWOROCZNE PROPOZYCJE DLA FANÓW DOBREGO HUMORU

Grudzień na Comedy Central należał do „Teorii Wielkiego Podrywu”, „Przyjaciół” oraz „Ucha Prezesa”, które były najchętniej oglądanymi serialami. W nowym roku stacja przygotowała propozycje dla fanów dobrego humoru, które z pewnością rozbawią do łez.

Jeszcze w styczniu, stacja Comedy Central Polska przygotowała maraton z kultowymi „Przyjaciółmi”. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali w historii, koncentrujący się na życiu szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka z lat szkolnych, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Brat Monicki, Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna smutków, radości i zabawnych nieporozumień. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.  Dodatkowo, dla nocnych marków, od godziny 22:00 odcinki z przezabawnym Sheldonem Cooperem w serialu „Teoria Wielkiego Podrywu”.

A już w lutym, na widzów Comedy Central Polska czeka kolejna dawka przygód „Młodego Sheldona”. Sheldon to dziewięcioletni geniusz, którego niespotykana inteligencja, połączona z prowincjonalnym myśleniem mieszkańców Teksasu, komplikuje życie rodziny Cooperów i rodzi niezliczoną ilość zabawnych sytuacji. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 oraz 21:00. Z kolei na chłodne weekendy, stacja przygotowała całodniowe maratony z ulubionymi bohaterami. W soboty seria „Przyjaciół”, a w niedziele „Teorii Wielkiego Podrywu”.