COMEDY CENTRAL FAMILY - ZIMA PEŁNA HUMORU!

Za oknami pierwsze płatki śniegu co oznacza, że zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Z tej okazji Comedy Central przygotowało dla widzów rozgrzewającą dawkę dobrego humoru.

Comedy Central Family to stacja, której ciepła, komediowa propozycja ramówkowa trafia szczególnie w gust mieszkańców większych miast, a w szczególności kobiet z dochodem średnim lub wyższym – Affinity Index w tej grupie wynosi 165. Październik był dla Comedy Central Family bardzo dobrym okresem, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach oglądalności 0,19 SHR% w grupie 16-49, a poszczególne dni, takie jak np. 15.11. osiągnęły nawet 0,74 SHR%. Wszystko to zasługa seriali komediowych koncentrujących się na bliskich więziach rodzinnych i przyjacielskich, których humor zjednuje sobie rzesze fanów.

Na zimowe miesiące Comedy Central Family przygotowało dla swoich widzów propozycje pełne najlepszego humoru, czyli „Dwie spłukane dziewczyny”, „Mike i Molly”, „Przyjaciele” i „Seks w wielkim mieście”. A już w styczniu na antenie zagości najnowszy, czwarty sezon serialu „Mamuśka” opowiadającego o zabawnych, choć nieraz kłopotliwych relacjach dorosłej córki z matką.

DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY

Emisja: od 19.12, od poniedziałku do piątku, godz. 15:30

Tytułowe 'Dwie spłukane dziewczyny' to dwie przyjaciółki, które postanowiły podbić Nowy Jork. Max urodziła się w biednej dziewczynie i z cynicznym poczuciem humoru podchodzi do życia. Z kolei Caroline całe życie opływała w dostatki, jednak po tym, jak jej ojciec zdefraudował pieniądze i trafił do więzienia, dziewczyna jest zmuszona rozpocząć wszystko od zera. Max i Caroline szybko się zaprzyjaźniają i wspólnie planują otworzyć swój pierwszy sklep z babeczkami. Mają jednak mały problem - są absolutnie bez grosza... Jednak z prawdziwą klasą i poczuciem humoru próbują związać koniec z końcem, pracując jako kelnerki w knajpce na Brooklynie.

MIKE I MOLLY

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 18:00

Tytułowi bohaterowie serialu, czyli Mike i Molly poznali się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Znajomość przeradza się w romans. W USA serial przyciąga średnio 10-12 milionów widzów i na swoim koncie ma już 2 statuetki Emmy.

PRZYJACIELE

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 19:00

Serial „Przyjaciele” to kulturowy fenomen - wyświetlony w ponad 100 krajach, a jego ostatni odcinek był gigantycznym wydarzeniem telewizyjnym w Stanach Zjednoczonych, gdzie obejrzało go 51,1 mln widzów. Serial doczekał się 10 sezonów, wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotego Globu dla Jennifer Aniston, 6 nagród Emmy, tyle samo nagród People’s Choice Awards i od lat niezmiennie bawi widzów, którzy w zwariowanych perypetiach Rachel, Phoebe, Moniki, Joeya, Rossa i Chandlera odnajdują wiele własnych przygód.

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 21:00

Serial przedstawia miłosne perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku - Carrie (Sarah Jessica Parker), Samanthy (Kim Cattrall), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Cristin Davis). Mimo że kobiety różnią się między sobą, każda jest gotowa poświęcić wiele w imię miłości. Niemal od pierwszej emisji budził żywe zainteresowani publiczności i wielkie kontrowersje, gdyż przełamywał tabu i otwarcie mówił o kobiecej seksualności. Serial zdobył ogromną popularność oraz doczekał się adaptacji filmowych w dwóch częściach.

MAMUŚKA, sezon 2, 3

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 23:00

Serial „Mamuśka” opowiada o Christy (Anna Faris), samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Teraz godzi wychowanie dwójki dzieci, nastoletniej Violet i młodszego Roscoe, z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki. W stałej obsadzie znalazła się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney. Aktorkę można było oglądać m.in. w serialach 'Dwóch i pół' i „Trawka”. Tym razem zagra Bonnie – matkę głównej bohaterki, która wydaje się być straszną zołzą i źródłem wielu problemów Christy.