NAJPOPULARNIEJSZE POLSKIE I ZAGRANICZNE KOMEDIE W POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA

W lipcu kanał Polsat Comedy Central Extra zaoferuje wyjątkowy zestaw międzynarodowych hitów oraz najpopularniejszych polskich produkcji komediowych.

Na ekranach widzów zagoszczą doskonale znani bohaterowie serialu „Świat według Kiepskich”. Osobliwe perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego rodziny oraz sąsiadów niezmiennie bawią Polaków już od 22 lat. Główny bohater to postać nieprzeciętna, totalny leń i niepoprawny kombinator w wiecznych finansowych tarapatach. Jednakże jego niepospolita inwencja, skłania go do coraz bardziej oryginalnych przedsięwzięć.

W lipcu na antenie Polsat Comedy Central Extra widzowie zobaczą także serial: „Co ludzie powiedzą?”. Ten brytyjski serial komediowy opowiada historię Hiacynty Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalnej kobiety w średnim wieku, która pragnie uchodzić za kobietę z klasą, obracającą się jedynie w wyższych kręgach. Główna bohaterka nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Męża Hiacynty, Ryszarda (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. To wszystko prowadzi do wielu komicznych sytuacji.

Na ekranach nie zabraknie również bohaterów kultowego już serialu „Przyjaciele”. Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) oraz Phoebe (Lisa Kudrow) z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.