COMEDY CENTRAL - „COMEDY CLUB” POWRACA NA ANTENĘ 1 KWIETNIA

W lutym kanał Comedy Central osiągnął 0,62% udziału w grupie A16-49, docierając średnio aż do 423 tysięcy widzów dziennie. Z kolei do 18 marca stacja osiągnęła 0,52% udziału w grupie A16-49, docierając średnio do 370 tysięcy widzów dziennie. Wysoka oglądalność wiążę się z szeroką ofertą, jaką posiada w swojej ramówce Comedy Central.

Wiosna z Comedy Central to przede wszystkim potężna dawka dobrego humoru. Na antenę powraca najlepszy program stand-upowy w Polsce! W „Comedy Club 3” po raz kolejny zobaczymy najsłynniejszych polskich komików. W nowej edycji wystąpi m.in. żywa legenda polskiej sceny Tomasz Jachimek, stand-uper z przeszło dziesięcioletnim stażem Mieszko Minkiewicz oraz inteligentny i błyskotliwy Rafał Rutkowski. Nie zabraknie również miejsca dla młodych talentów, którzy swoim niebanalnym poczuciem humoru będą dopiero budowali swoją pozycję na stand-upowej scenie. Mistrzowie słowa mówionego jak zwykle zgryźliwie skomentują naszą rzeczywistość, nie oszczędzając nikogo i niczego. Gospodarzem trzeciego sezonu „Comedy Club” jest charyzmatyczny aktor Michał Meyer. Premiera „Comedy Club 3” już w poniedziałek, 1 kwietnia o godz. 22:00 na antenie Comedy Central Polska. 

Na antenie wciąż można oglądać finałowy sezon „Teorii Wielkiego Podrywu”. Widzowie poznają ostateczne losy Sheldona i Amy, którzy w końcu stanęli na ślubnym kobiercu oraz ich przyjaciół – Penny, Leonarda, Howarda i Bernadette, którzy również odnaleźli swoje drugie połówki. Kolejny odcinek będzie można obejrzeć już w sobotę, 30 marca o godz. 21:30. To jednak nie wszystko. Przez cały kwiecień na antenie emitowany będzie maraton z „Przyjaciółmi”, ulubionym serialem widzów Comedy Central. Jak zwykle nie zabraknie także pełnych śmiechu seriali komediowych m.in. „Młodego Sheldona” oraz „Dwóch i Pół”.  

Źródło: NAM, 0600-2559, A16-49, SHR%, RCH, 2019.02-03.18