10. URODZINY ROMANCE TV

Już od 10 lat Romance TV zabiera widzów do świata, gdzie króluje miłość i szczęście, dostarczając im wielkich emocji - od zauroczenia i przyjaźni poprzez namiętność i spełnienie marzeń, aż do zazdrości, nienawiści i zemsty. Z okazji okrągłych urodzin, w każdy czwartek lipca na antenie stacji pojawią się całodzienne maratony z największymi hitami, jakie Romance TV ma w swojej ofercie! Cały lipiec upłynie pod hasłem „10 lat Romance TV – Best-of - największe filmowe hity”!

Czy marzenia się spełniają? Oczywiście, że tak. Romance TV w lipcu będzie świętować razem z widzami swoje 10. urodziny i z tej okazji, na ich specjalne życzenie, w ramówce znajdą się najbardziej romantyczne, najpiękniejsze, najciekawsze i najweselsze filmy i seriale emitowane w Romance TV. W każdy czwartek, od rana do nocy, stacja zaprasza na całodzienne spotkania z ulubionymi bohaterami.

Na początek, 1 lipca wystartował cykl „Best-of - najlepsze ekranizacje powieści”, gdzie znalazły się premiery telewizyjne ekranizacji powstałych na kanwach powieści bestsellerowych autorek, takich jak Rosamunde Pilcher, Cecelia Ahern, Inga Lindström i Katie Fforde. W czwartek 8 lipca stacja pokała cykl „Best-of – najzabawniejsze komedie romantyczne” i osiem najlepszych komedii romantycznych, a gwoździem programu była premiera telewizyjna filmu „Niewygodni goście”. Z kolei już w najbliższy czwartek 15 lipca w ramach cyklu „Best-of – najpiękniejsze podróże marzeń” będzie okazja, by odbyć podróż Statkiem Marzeń, wziąć udział w Rejsie ku szczęściu lub zakwaterować się w Hotelu marzeń. Tego dnia Romance TV zabierze widzów na kolejny urodzinowy, całodzienny maraton filmowy – tym razem do najpiękniejszych zakątków świata.

W następny czwartek 22 lipca widzowie mogą się spodziewać detektywistycznych filmów pełnych napięcia! W ramach cyklu „Best-of – najlepsze romantyczne seriale kryminalne” publiczność spotka się zarówno z współczesnym, stambulskim komisarzem Özakinem, jak i z szarmanckim detektywem Swanem Laurencem, tropiącym groźnych przestępców w pasjonującej serii filmów opartych na kryminalnych powieściach Agathy Christie, rozgrywających się we Francji pod koniec lat 50. ubiegłego wieku. Natomiast w ostatni czwartek lipca stacja wyemituje cykl „Best-of – najlepsze dramaty filmowe”. Wiadomo, że szczęścia szukają wszyscy, nieważne, czy mieszkają nad skandynawskim fiordem czy w sielskiej Bawarii. A droga ku szczęściu częstokroć jest bardzo wyboista. 29 lipca na widzów czeka całodzienna seria z serdeczną i pełną ciepła położną Leną Lorenz oraz opiekunką środowiskową Katją Baumann, mieszkająca w niewielkiej miejscowości Wiosna. Nie zabraknie też dramatycznych historii miłosnych rozgrywających się pośród malowniczych norweskich fiordów. 

Zobacz jak Qczaj - ambasador stacji, podsumowuje minionych 10lat: