LIPCOWE NIEDZIELE W JAPOŃSKIM STYLU I LATO PEŁNE NOWOŚCI W TVN STYLE

TVN Style to kanał lifestylowy, który pokazuje wyjątkowe miejsca i inspirujących ludzi, a także przybliża widzom ciekawe tematy warte poruszenia. Stacja tworzy bezpieczną przestrzeń, która zachęca widzów do ciągłego rozwoju i dbania o siebie, a jakościowe i oryginalne treści nie tylko odpowiadają na ich aktualne potrzeby i zainteresowania, ale również pomagają wprowadzić zmiany, które w pozytywny sposób wpływają na nasze codzienne wybory. Dzięki takim produkcjom kanał jest szczególnie atrakcyjny dla dorosłych widzek z miast –  udział stacji w grupie W 16-49 c50+ to SHR=1,04% i AFF=172.

Wakacje to zwykle czas relaksu, błogiego lenistwa i odpoczynku, jednak TVN Style nie zwalnia tempa! Przez cały lipiec kanał będzie zapraszał swoich widzów na niedziele w japońskim stylu, które w ramach przygotowań do Letnich Igrzysk Olimpijskich przybliżą widzom obraz tego wyjątkowego kraju Kwitnącej Wiśni. Wyemitujemy odcinki ulubionych produkcji widzów związane z Japonią, a także zupełnie nowy serial dokumentalny „Tokio. Cena sukcesu”, w którym w wyjątkowych rozmowach Anity Werner z najlepszymi polskimi sportowcami, pokażemy jak naprawdę wygląda droga do zwycięstwa. W lipcu zapraszamy również na premierę nowego programu modowego „Czas na zmianę”, w którym metamorfozie poddamy nie tylko wizerunek i szafy bohaterek programu, ale też ich podejście do mody. Karolina Limbach, doświadczona stylistka, nada zmianom odpowiedni kierunek - by było stylowo, w trendach, ale też w zgodzie z charakterem i stylem życia uczestniczek. W sierpniu natomiast stacja przygotowała dla swoich widzów kolejną nowość pt. „Ach, ta impreza!”, w której niezawodne ekspertki w swoich branżach - projektantka Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka – podpowiedzą jak efektownie i ekonomicznie, a przede wszystkim z pomysłem, zaplanować niezapomniane imprezy i przyjęcia plenerowe!

Lipcowe niedziele w japońskim stylu
Emisje: w każdą niedziele lipca, od godz. 15:45

Już niedługo oczy całego świata zwrócą się w stronę Tokio, gdzie już 23 lipca rozpoczną się Letnie Igrzyska Olimpijskie. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy widzów do poznania bliżej tego wyjątkowego kraju, jakim jest Japonia. Zaczniemy o 15:45 odcinkami programu "Jestem z Polski", w których poznamy Polaków mieszkających w kraju Kwitnącej Wiśni - w Tokio i w Jokohamie. Zaraz po nich przypomnimy nasze dokumenty zrealizowane w Japonii - "Odkryj niezwykłą Japonię" oraz "Japonia z talerzu" z Alexą Łuczak oraz "Szalone Tokio" z Agnieszką Woźniak-Starak. Dzięki Martynie Wojciechowskiej poznacie też japońskie "Kobiety na krańcu świata", a na koniec niedzielnego popołudnia w Tokio zaprosimy Was na odcinki nowego serialu dokumentalnego Anity Werner pt. "Tokio. Cena sukcesu", w którym zobaczycie mistrzynie, mistrzów i ludzką stronę ich medali – ból, zmęczenie i łzy. Dziennikarka rozmawiała z najlepszymi polskimi sportowcami o tym, jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile przeszkód trzeba pokonać, żeby ją przejść. Spędźcie z nami lipcowe niedziele w Japonii!

Czas na zmianę
Start emisji: niedziela 18.07,  godz. 13:00

Wielkie zmiany w Twoim życiu mogą zacząć się od małych kroków… w kierunku Twojej garderoby. Już 18 lipca na antenie TVN Style wystartuje zupełnie nowy program modowy, pełen porad i praktycznych patentów - „Czas na zmianę". W roli prowadzącej zobaczymy ekspertkę od mody i stylistkę magazynu "Elle", Karolinę Limbach, która pomoże kobietom odnaleźć swój własny styl. Zacznie od tego, co znajdzie w ich garderobie, następnie zabierze je na szybkie zakupy, a na koniec wraz z zespołem wizażystek i fryzjerów podkreśli ich piękno naturalną, ale efektowną metamorfozą. W pierwszym odcinku zobaczycie, jak podkręcić sportowy look, aby nadać mu eleganckiego sznytu. Zapomnijcie o glamour i stylizacjach na wielkie bale. Nasza prowadząca pokaże uczestniczkom, jak dobrze wyglądać na co dzień, wskaże, jak dodatkowo "podkręcić" ulubione ubrania, by uzyskać efekt WOW i podpowie, jakie fasony lepiej omijać z daleka. Jeśli przeglądając swoją wypchaną po brzegi szafę, myślisz, że nie masz w co się ubrać - zapraszamy do TVN Style już w najbliższą w niedzielę, 18 lipca o godz. 13:00.

Ach, ta impreza!
Start emisji: niedziela 01.08,  godz. 12:30

Pandemia COVID-19 spowodowała, że wiele wydarzeń z przyjaciółmi i rodziną zostało odwołanych, ale zdecydowanie nie zrezygnowaliśmy z nich całkowicie! 50. urodziny babci? Wieczór panieński siostry bliźniaczki? Nie możesz ich przegapić, a projektantka Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka w zupełnie nowym programie „Ach, ta impreza!” pomogą Ci zorganizować najlepsze imprezy w historii!

DANE: NAM, 01.05-30.06.2021; SHR%; W16-49 c50+; AFF vs A16-49.