2. LIGA ŻUŻLOWA NA ŻYWO TYLKO W MOTOWIZJI!

Sezon 2020 był wyjątkowy dla kibiców żużla w Polsce. Po raz pierwszy w historii wszystkie mecze 2. Ligi Żużlowej były transmitowane przez ogólnopolską telewizję. To właśnie ekskluzywnie w Motowizji kibice mogli obejrzeć na żywo wszystkie ubiegłoroczne spotkania.  W tym roku Motowizja ponownie pokazuje na żywo 2. Ligę Żużlową.   

2. Liga Żużlowa jest w tym roku mocno międzynarodowa. Startują w niej cztery polskie drużyny – OK Bedmet Kolejarz Opole, SpecHouse PSŻ Poznań, 7R Stolaro Stal Rzeszów i Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. Stawkę uzupełniają dwa niemieckie kluby i jeden łotewski. Wölfe Wittstock jedzie w polskiej lidze już po raz drugi. Debiutancki sezon rozpoczął inny niemiecki klub – Trans MF Landshut Devils. Łotwę reprezentuje natomiast dobrze znany polskim kibicom Optibet Lokomotiv Daugavpils. 

Motowizja pokazuje na żywo po dwa mecze z każdej kolejki, rozgrywane w sobotę oraz w niedzielę o godz. 11:45. Podsumowanie całego weekendu, podobnie jak w ubiegłym roku, ukazuje się we wtorki w Magazynie Żużlowym o godz. 21:00, programie przygotowywanym przez Gabriela Waliszko. Znany polski dziennikarz, od lat związany ze speedwayem, koordynuje w Motowizji cały żużlowy projekt.