"Żony Miami" nadciągają - poznajcie bohaterki!

Już w poniedziałek 6 grudnia w Playerze zadebiutuje nowe reality show pod marką Player Original. "Żony Miami" zabiorą fanów serwisu do świata nieprzyzwoitego bogactwa, luksusu i zabawy. Poznajcie Polki, które pod gorącym słońcem Florydy spełniają swój amerykański sen. Jedno jest pewne - one wiedzą, jak smakować życie!

ANETA GLAM-KURP
Była modelka, miłośniczka kotów, królowa szalonych imprez i... kąpieli w szampanie. Od 9 lat życiowa partnerka George’a – jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. Razem żyją w przepięknej rezydencji z widokiem na ocean. Na swoim ogromnym jachcie organizuje najsłynniejsze i najbardziej wystawne przyjęcia, o których jest głośno w całym mieście. Jeśli nie ma Cię na liście jej gości, znaczy, że w Miami jesteś nikim! Uwielbia modę, a w szczególności ma słabość do ekstrawaganckich okularów. Kocha zwierzęta. Przygarnia chore i bezdomne koty. Obecnie ma ich dwanaście. W przyszłości marzy o otwarciu  schroniska dla wszystkich niechcianych i porzucanych kotów.

SYLWIA GRAFF
Prawniczka, szefowa fundacji pomagającej samotnym matkom. Sama jest mamą na pełen etat, zakochaną bez pamięci w swoim 5-letnim synku. Sylwia to fanka luksusu i piekielnie drogich samochodów. Uwielbia podróże. Wolny czas spędza na swoim wielkim jachcie lub podróżując po całym świecie, prywatnym odrzutowcem z rodziną i przyjaciółmi. Jest członkinią klubu Fisher Island – najdroższej i ekskluzywnej wyspy w Miami. Wie o wszystkim, co dzieje się w śmietance towarzyskiej. Dba o swoje ciało oraz o rozwój duchowy. Ma wielkie serce, ale też uwielbia błyszczeć w towarzystwie. Ostatnio jej nowym hobby stał się golf. Wiecznie spóźniona - jej motto życiowe: "Lepiej przyjechać spóźnionym, niż brzydkim".

ELA PRUSZYŃSKA
Projektantka i prawdziwa bizneswoman, mama trójki bardzo utalentowanych nastolatków. Od niedawna singielka, czekająca na prawdziwą miłość. Królowa szalonych imprez. Ela urodziła się w Chicago. Przez wiele lat, w związku ze swoimi biznesami, podróżowała po całym świecie. Mieszkała już w ośmiu miastach, na trzech kontynentach. Wiele lat temu przeniosła się na stałe z Sao Paolo w Brazylii do Miami.  Moda to jej ogromna pasja. Posiada własną markę odzieżową “Kaftans by Ela”. Inspiracją do jej limitowanej kolekcji było piękno kobiet oraz podróże do Saint Tropez, Afryki Północnej oraz na Bliski Wschód. Na największych, światowych pokazach mody m.in „Dolce Gabbana” zasiada w pierwszych rzędach. Jest zapraszana na prywatne pokazy mody, gdzie wstęp ma niewielu oraz na coroczny Bal Charytatywny u Księcia Monaco “Prince Albert’s Bal de la Rose”. Jako prawdziwa business woman nie poprzestaje na jednej firmie. Obecnie mocno angażuje się w swój nowy biznes - salon piękności "The Powder Room".

EWA SAMA
Miłośniczka zdrowego trybu życia, zapalona tenisistka, żona amerykańskiego Włocha i spełniona mama trzech synów. Perfekcyjna pani domu. Kuchnia to jej królestwo, a ona bez wątpienia jest królową sztuki kulinarnej. Z jednej strony wulkan energii, a z drugiej pełna ciepła kobieta, która zaraża wszystkich dookoła swoją życzliwością. Wierzy w siłę i solidarność kobiet. Ma grono zaufanych przyjaciółek, z którymi spędza dużo czasu. Wzajemne kobiece wsparcie to dla niej ważna część życia. Angażuje się także charytatywnie. Była woluntariuszem w Fundacji Szpitala w Nowym Jorku, a także w szkołach. Jest również aktywna zawodowo i obecnie wprowadza na rynek swoją markę, oferującą kosmetyki i suplementy. Nad  życie kocha swojego psa Zeke oraz zakupy.

KAROLINA ANTONIADES
Influencerka, stylistka i fotografka. Żona Greka - Kostka, przedsiębiorcy w branży finansowej oraz mama Atheny.  Ciekawa świata i ludzi. Ciągle podejmuje nowe wyzwania i stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę. Żadnej pracy się nie boi, a perfekcjonizm to jej drugie imię. Prowadzi bloga modowego na Instagramie i pracuje nad własną firmą, która będzie skutecznie i kompleksowo pomagać kobietom przywracać zdrowie i piękno włosom. Tworzy własną linię kosmetyków organicznych do pielęgnacji włosów. Miłośniczka sportu i zdrowego stylu życia, czym próbuje zarazić swoją córkę Athenę. Wierzy w moc kobiecej solidarności.

Dwa pierwsze odcinki "Żon Miami" już od poniedziałku 6 grudnia tylko w Playerze!