Nowy TVN Player – ponad 200 tys. zalogowanych użytkowników w ciągu pierwszego miesiąca

Popularność serwisu TVN Player rośnie z dnia na dzień.

18. września 2013, wprowadzona została nowa, odświeżona odsłona TVN Playera (wersja beta). Już po pierwszym miesiącu po oddaniu wersji beta w nowym TVN Playerze było ponad 200 tys. zalogowanych użytkowników.

Osoby zarejestrowane w TVN Playerze mogą cieszyć się dostępem do dodatkowych pozycji programowych. Od dziś zalogowani użytkownicy mogą oglądać odcinki kultowej „Peppy” oraz popularnych i przezabawnych animacji zagranicznych producentów – „Bernarda” i „Niesamowitych przypadków Przyssawek”.

Dlaczego jeszcze warto się zalogować?

Daje to także możliwość skorzystania z nowych funkcjonalności. Absolutną nowością na platformie jest Mój player, czyli osobista strefa w serwisie, mająca zapewnić użytkownikom jak najszybsze i najłatwiejsze dotarcie do programów, które oglądają najchętniej. W strefie Mój player pojawią się tytuły dodane do pozycji „Ulubionych”, można również korzystać z funkcji „Kontynuuj oglądanie” oraz uzyskać dostęp do Rekomendowanych (czyli programów wyselekcjonowanych specjalnie pod kątem preferencji konkretnego użytkownika).

TVN Player daje użytkownikom możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej ramówki oraz oglądanie ulubionych programów w dowolnym miejscu i o najdogodniejszej porze.

Aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po serwisie, przygotowano nowoczesny, intuicyjny interfejs, stworzony w oparciu o wiedzę specjalistów z branży UI (User Interface) i preferencje użytkowników, biorących udział w testach i warsztatach. Wprowadzono także podział na strefy brandowane Kanałów TV, umożliwiające szybki i łatwy dostęp do programów z danego kanału tematycznego.

Już teraz zapraszamy do korzystania z nowych możliwości TVN Player i życzymy miłego oglądania!