FUN APP - NOWY WYMIAR REKLAMY TELEWIZYJNEJ!

FUN APP to premierowa aplikacja second screen, dedykowana wszystkim stacjom telewizyjnym 4fun Media SA.

Jedną z wielu unikalnych funkcjonalności oferowanych w aplikacji, jest innowacyjny system reklamy rozszerzonej.

FUN APP stanowi dla reklamodawców doskonałe narzędzie rozbudowanej komunikacji marketingowej, oferując warunki do prowadzenia wielopłaszczyznowych i zintegrowanych, a przede wszystkich cross mediowych, czyli bardziej skutecznych kampanii reklamowych.

System rozpoznawania obrazu, dzięki któremu stacje telewizyjne, wraz z partnerami biznesowymi, uzyskują możliwość prowadzenia akcji marketingowych z wykorzystaniem rozpoznawania dowolnych przedmiotów, logo czy np. naklejek.

Aplikacja FUN APP oferuje następujące funkcjonalności: Funkcjonalność interaktywnej gry, czyli quizu muzycznego, powiązanego z teledyskami emitowanymi na żywo; kontent rozszerzony, czyli dodatkowe informacje o artystach, których klipy widać na antenie stacji wraz z możliwością lajkowania danego teledysku, widocznego w czasie rzeczywistym na ekranie telewizora; informacje o aktualnej ramówce stacji, programach, prezenterach czy konkursach; streaming na żywo kanałów telewizyjnych, zoptymalizowany pod wszystkie obsługiwane urządzenia; możliwość czatowania na żywo z innymi widzami stacji, zintegrowanego z facebook connect; innowacyjny system reklamy rozszerzonej, system rozpoznawania obrazu.

„FUN APP odpowiada na marzenia reklamodawców o końcu telewizji jednowymiarowej. Dzięki naszej aplikacji cała telewizja staje się interaktywna, co dotyczy również reklam w breakach. Od dzisiaj reklama może być rozszerzona o zabawę, interakcję oraz dodatkowe profity. Cieszymy się, że to w Polsce powstają najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie łączenia świata telewizji i Internetu ” – mówi Mateusz Górecki, Dyrektor Innowacji i Inwestycji 4fun Media SA.

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem iOS oraz Android, na komputery i urządzenia mobilne poprzez rozwiązanie HTML5, ale także na komputery z systemem Windows 8 jak i wkrótce na platformie Facebook.com.