W CZYM DO ŚLUBU – NOWY SEZON

„W czym do ślubu?” - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy przyszłe mężatki marzą o śnieżnobiałej sukni księżniczki? Przekonają się Państwo oglądając nowy sezon programu Izabeli Janachowskiej w każdy poniedziałek o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago) i 16.15 (EST – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy od 15 stycznia do ITVN!

Wśród uczestniczek drugiej odsłony programu znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej i przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście, z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym.

W nowych odcinkach prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych. Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów.

W pierwszym epizodzie poznamy Sylwię, 23-letnią pracownicę butiku, która wraz z czwórką rodzeństwa była wychowanką Domu Dziecka. Obecnie, wraz z siostrami i bratem, mieszka w Placówce Rodzinnej z przybraną ciocią i wujkiem. Z Łukaszem poznali się w liceum, gdzie siedzieli w jednej ławce. Łukasz jest dyrektorem biura poselskiego Prawa i Sprawiedliwości i asystentem członka sejmowej komisji wyborczej ds. Amber Gold. Ich wspólną pasją stał się wolontariat, w którym Sylwia działała już od dzieciństwa. Od wielu lat pracują z osobami starszymi, pomagając im w codziennych trudnościach. Obecnie pracują nad otwarciem własnego prywatnego domu opieki dla osób starszych. W przygotowaniach do ślubu pomagają młodym głównie zamożni rodzice Pana Młodego, którzy finansują ślub i wesele na 300 osób. Suknia ślubna stała się jednak rodzinnym punktem spornym. Ciocia Sylwii chciałaby, aby suknia była bogato zdobiona, przyszła teściowa natomiast widzi ją w rozłożystej księżniczce. Sylwia uparła się, że kreację sfinansuje sama. Chciałaby skromną, prostą suknię z efektownym wycięciem na plecach. Kogo posłucha przyszła panna młoda? Zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

TEKST TVN STYLE