KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA – NOWY SEZON

Już po raz dziewiąty Martyna Wojciechowska spakuje plecak i wyruszy na poszukiwanie fascynujących opowieści z nieodkrytych jeszcze zakamarków globu. Tym razem na podróżniczej mapie znajdzie się Ameryka Południowa oraz Azja. Nie zabraknie również ciekawych historii z Europy… Zapraszamy do oglądania nowego sezonu „Kobiety na krańcu świata” w ITVN od 3 grudnia o godz. 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CST – Chicago) i 19.30 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Przez blisko osiem lat emisji programu, ekipa „Kobiety na krańcu świata” zabrała widzów w niezwykłe podróże do prawie pięćdziesięciu krajów, przedstawiając tym samym ponad siedemdziesiąt wyjątkowych kobiet. W nowych odcinkach, do listy miejsc, które odwiedzi Martyna dołączą: Malezja, Mongolia, Pakistan, Japonia, Boliwia oraz Belgia.

W pierwszym z wymienionych krajów podróżniczka spotka się z członkami społeczności Badjao. Legenda głosi, że ich przodkowie posiadali skrzela. Znani również jako „ludzie-ryby”, słyną z tego, że na jednym oddechu mogą wytrzymać pod powierzchnią wody nawet kilka minut i bez żadnego specjalistycznego sprzętu nurkować na głębokość 20- 30 metrów. Badjao, którzy spędzają całe swoje życie na łodzi, zapadają na chorobę lądową, gdy wyjdą na brzeg.

Ta podróż, podobnie jak pozostałe, odkryje przed widzami niezwykłe historie. Nie zabraknie opowieści, które nie tylko wzruszą, zadziwią, ale też rozbawią do łez! Zachęcamy do oglądania ich w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN