PROJEKT LADY – NOWY SEZON

W każdy poniedziałek od 11 grudnia o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy przed telewizory na drugą edycję programu „Projekt Lady”. Czy nowe kandydatki na damy zniosą pierwsze słowa ostrej krytyki? Komu będą się żalić? Kogo pokochają, a kogo znienawidzą i jak poradzą sobie z wymagającymi mentorkami - Tatianą Mindewicz-Puacz, Ireną Kamińską-Radomską i Małgorzatą Rozenek-Majdan? Zachęcamy do śledzenia nowego sezonu tego programu w ITVN!

Trzynaście zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje jedyną w swoim rodzaju szansę na całkowitą zmianę swojego życia. Dzięki elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą, życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęci samych zainteresowanych. Trzy miesiące intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. Zadania, które pozwolą dziewczynom poznać nie tylko świat etykiety i dobrych manier, ale przede wszystkim odkryć same siebie! W trudnych i wzruszających momentach przez całą edycję programu będzie towarzyszyć im prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan. Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt, tylko trzy najlepsze wezmą udział w wielkim finale i zawalczą o tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady“. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Już w pierwszym odcinku niepokorne dziewczęta z pewnością zrobią wrażenie swoim wejściem. Tylko czy aby na pewno pozytywne? Mentorki Tatiana i Irena wiele już widziały w poprzedniej edycji programu, a jednak kandydatki na damy ich nie zawiodą i zaskoczą jeszcze większą fantazją i pomysłowością. Zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i o sposób bycia. Pierwsze spotkanie w pałacowym hallu może być zaskoczeniem dla wszystkich. Kogo przerazi się mentorka Tatiana? Kto wprawi mentorkę Irenę w osłupienie? A na czyj widok obie zaniemówią?

Wśród uczestniczek nowego sezonu „Projektu Lady” pojawi się wielbicielka muzyki, czyli aspirująca wokalistka Julia, która chce podbić polską scenę muzyczną oraz nastoletnia raperka Paulina, która dąży do zmiany swojego wizerunku, by pokazać mamie, że stać ją na wiele więcej w życiu. W zastęp uczennic radziejowickiej szkoły wkroczą także: dama stworzona do wykwintnego życia i domagająca się czerwonych dywanów, Kaja o wizerunki chłopczycy, szukająca w sobie kobiecości czy dziewczyna kierowcy tira, która chce na „diecie lady” zrzucić parę kilogramów. Tego nie można przegapić!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN