PANI GADŻET

Tej jesieni „Pani Gadżet” wraca ze zdwojoną siłą! Nasza prowadząca nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie: zrobi dla widzów jeszcze więcej. Na nowe odcinki programu TVN Style zapraszamy od 2 listopada w każdy czwartek o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago) i 16.15 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Anna Nowak-Ibisz zaproponuje między innymi najnowsze gadżety dla rodziców najmłodszych dzieci jak  na przykład kółka do fotelika i niezwykłe pomysły na segregację śmieci. Będzie też coś dla miłośniczek życia fit, dla zapalonych cukierniczek, które marzą o wyrobieniu ciasta bez miksera nie brudząc rąk i blatu oraz oczywiście dla wielbicielek zakupów zaserwujemy rozwiązanie na niewygodne pakowanie wózka.

Pani Gadżet” jeszcze raz udowodni widzom, że świat gadżetów to nieskończona skarbnica pomysłów!  Ania Nowak-Ibisz wraca do swojego ukochanego zajęcia, czyli... szukania tych najlepszych i najnowszych na rynku. Jeśli właśnie planują Państwo przygotowanie domowych przetworów, na pewno przydadzą się chwytaki do słoików, otwieracze i specjalny garnek do weków. W podróżach pomogą na pewno specjalne woreczki na bieliznę, alarm do walizki i pokrowiec na garnitur - z gwarancją, że nic się nie pogniecie! Pani Gadżet znalazła też okulary słoneczne, które można nosić jako bransoletkę i wyjątkowe sprzęty kuchenne: do czyszczenia i przedłużania świeżości warzyw i owoców. Tego nie można przegapić! Zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN STYLE