MALI GIGANCI – NOWY SEZON

Od soboty 9 grudnia o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN powracają „Mali giganci”. W trzeciej edycji programu widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć poczynania najbardziej przebojowych dzieci w Polsce. Zapraszamy przed telewizory!

Mali Giganci” w wieku od 4 do 12 lat zachwycają śpiewem, tańcem i urzekają niezwykłymi występami. Podczas tegorocznych castingów powstało 6 wyjątkowych drużyn. W każdej z nich znajdzie się uzdolniony wokalista, para taneczna oraz jeden showman. Nad przygotowaniami i nauką małych uczestników czuwać będą trenerzy: Paulina Krupińska, Jarosław Bieniuk, Roma Gąsiorowska, Omenaa Mensah, Agustin Egurrola oraz Rafał Brzozowski.

Zaprezentowane talenty niejednokrotnie wprawią w zachwyt jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Sonia Bohosiewicz. Drużyny będą oceniane  w trzech kategoriach: śpiew, taniec oraz show. Który z uczestników skradnie ich serca, a który rozbawi do łez? Zapraszamy na nowy sezon programu w ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN