ITVN - MAM TALENT

Jesienna seria sobotniego talent show to wyjątkowa, jubileuszowa edycja! Od prawie 10 lat Marcin Prokop i Szymon Hołownia wraz z jurorami szukają nieodkrytych talentów. „Mam talent” to wielkie emocje, zjawiskowe występy oraz barwne osobowości. W którym z uczestników Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Augustin Equrrola dostrzegą tym razem największy talent? Na nowe odcinki zapraszamy do ITVN od 9 września w każdą sobotę o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. Będą niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent” zaprezentowana zostanie jazda figurowa na rolkach i wrotkach, tresowane króliki, uśmiechnięty pies, a nawet gra na laserowej harfie. Widzowie poznają także małą mistrzynię speed stacks czy fryzjera − rekordzistę. Z nowymi występami powrócą uczestnicy poprzednich edycji, między innymi bracia Kłeczek, Łukasz Świrk, Pan Ząbek i Krystian Minda.

Prowadzący, czyli jak zwykle niezawodni Marcin Prokop i Szymon Hołownia, zaproszą do tajemniczej twierdzy nad Wisłą oraz labiryntów opuszczonej elektrociepłowni na Śląsku. Po wielu latach powrócą także na poznański Stary Rynek. Rozbawią swoimi błyskotliwymi komentarzami i ripostami. Ruszą na scenę, żeby tańczyć, śpiewać, pomagać iluzjonistom, dodając otuchy uczestnikom. Uruchomią złote przyciski, by obsypać złotem tych, którzy zauroczą ich swoimi występami. Jubileuszowa edycja na długo pozostanie w pamięci widzów! A jak mówią Marcin i Szymon: „To co się zobaczy, nie da się już odzobaczyć”.

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN