ITVN - DRUGA SZANSA

„Druga szansa” powraca w zupełnie nowej odsłonie! Czwarty sezon jednego z największych serialowych hitów z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, obiecuje wielkie emocje, wzruszenia oraz niespodzianki. Pierwsza z nich to uwielbiani przez widzów aktorzy, którzy pojawią się w nowych odcinkach – Magdalena Różczka i Michał Żurawski. Kolejną nowością będzie duży skok w czasie – tym razem historia Moniki Boreckiej rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Jak poradzi sobie po stracie największej miłości? Czy odnajdzie na nowo nadzieję i radość życia i w końcu dostanie  kolejną szansę na szczęście? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych premierowych odcinkach już od 11 września w każdy poniedziałek o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

Po tragicznej śmierci Marcina, Monika będzie próbowała ułożyć swoje życie na nowo. W trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przyjdą zaufani przyjaciele. Na szczęście przed Borecką szybko pojawi się ważne wyzwanie. Jej nowym celem stanie się ratowanie BAZY – miejsca na warszawskiej Pradze, prowadzonego przez zbuntowanego społecznika Piotra Marczaka. Pomoc dzieciom z trudnych rodzin stanie się nową misją głównej bohaterki, a relacje z intrygującym mężczyzną zaczną być coraz bliższe. Piotr ma za sobą tajemniczą przeszłość. Czy Monice uda się przebić przez mur jego sekretów?

Sporo zmian czeka także innych bohaterów „Drugiej szansy”. Zmęczony popularnością Ksawery postanowi porzucić karierę muzyczną i pójść w ślady ojca. Jego bliscy nie przyjmą jednak tej decyzji z entuzjazmem. Chłopak będzie musiał zweryfikować swoje plany na przyszłość oraz znaleźć własną receptę na szczęście. Pod znakiem zapytania staną dotychczasowe plany życiowe Jakuba. Rozczarowany kolejną miłosną porażką Zeit wróci w rodzinne strony, starając się odzyskać spokój ducha. Nieoczekiwanie spotka tam dawną miłość ze szkolnych lat – Kaśkę. Pełna temperamentu kobieta przykuje jego uwagę, ale droga do jej serca nie będzie łatwa. Trudne wybory czekają też Sarę Daymer. Zakochana aktorka, zaślepiona uczuciem do pragnącego za wszelką cenę sławy Kamila, zgodzi się na udział w ryzykownym projekcie. Czy będzie to koniec jej kariery filmowej? Czy Sarze uda się wyrwać spod toksycznego wpływu ukochanego? Zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁ TVN