ITVN - APETYT NA MIŁOŚĆ

Czy można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi? W każdym odcinku „Apetytu na miłość” trzy osoby przygotowują potrawy, które mają podbić serce singielki lub singla. Czy stare powiedzenie przez „żołądek do serca“ jeszcze się sprawdza? Zapraszamy do ITVN na kolejny sezon programu w każdy czwartek od 24 sierpnia o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 ( EDT – Nowy Jork, Toronto).

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Apetytu na miłość” zaczynamy w latynoskich rytmach! A to wszystko przez Olę, która po półrocznym pobycie w Brazylii, zakochała się w muzyce i kulturze tego kraju. Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania – flecistka, tancerka, piosenkarka i epizodystka. Po prostu gwiazda! Czy w takim razie menu, w którym zabraknie kawioru i homarów, spełni jej oczekiwania?

Damian zawalczy o uwagę Oli… naleśnikami. W menu znajdą się wytrawne, jak i słodkie propozycje. Chłopak, który na co dzień jest managerem naleśnikarni, chce w ten sposób zabłysnąć. Czy jego plan się powiedzie? Damian zdaje sobie sprawę ze swojej tuszy, ale w pełni akceptuje siebie takim, jakim jest. Czy taki „Misiak” spodoba się Oli?

Leszek to prawdziwa złota rączka. Zepsute sprzęty AGD może naprawiać z zamkniętymi oczami. Taki mężczyzna w domu to skarb! Jego wielkim marzeniem jest kariera w polityce. Szuka kobiety, która będzie mu gotować, prać i sprzątać w domu. Ola, która marzy o wielkiej sławie, niekoniecznie pasuje do tej wizji.

A może skuszą ją potrawy wymyślone przez brodatego Karola? Chłopak pracuje w centrum obsługi klienta w korporacji, a w wolnym czasie uczy się grać na saksofonie i udziela się w teatrze. Brodacz będzie spełnieniem marzeń Oli! Tylko czy dwoje ‘artystów’ będzie w stanie ze sobą wytrzymać?

Panowie już na samym początku zostaną poddani kilku testom. Czy podołają wysokim wymaganiom niespełnionej gwiazdy? Zapraszamy do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN STYLE