ITVN - KUCHENNE REWOLUCJE – NOWY SEZON

Czy Magdę Gessler jest w stanie jeszcze coś zaskoczyć? Objechała całą Polskę wzdłuż i wszerz, poznała setki właścicieli oraz ich upadające knajpy, dla których często była ostatnią deską ratunku. Mierzyła się z najtrudniejszymi rewolucjami i wciąż jest lubiana, a program „Kuchenne rewolucje” cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. W żadnym innym kraju nie miał on tylu kontynuacji. Polska Królowa smaku zna przepis na sukces, wie także, jak zrewolucjonizować rodzimą gastronomię. Zapraszamy na premierowe odcinki już od 19 lutego w niedziele o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż)., 20.00 (CST – Chicago) i 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

W pierwszej odsłonie nowego sezonu „Kuchennych rewolucji” znana restauratorka odwiedzi Wałbrzych. To tutaj Justyna wpadła na pomysł otwarcia własnego lokalu, ponieważ doszła do wniosku, że chce być niezależna i pracować na własny rachunek. W ten sposób powstała Piekielna kuchnia – jej nazwę oraz logo z diabłem w tle, a także mroczny, czarno-pomarańczowy wystrój lokalu wymyśliła bohaterka tego odcinka. Menu również należy do jej pomysłów, a w nim kebab, pizza i… polska kuchnia. Właścicielka żyje w przekonaniu, że można u niej naprawdę fajnie zjeść, a kuchnia dobrze prosperuje. Co jednak stanowi problem skoro prosi o pomoc Magdę Gessler?

Pracownicy uważają, że głównym kłopotem jest sama szefowa – uparta i despotyczna. Nie potrafi zorganizować pracy, dodatkowo wprowadza głównie zamieszanie i niepokój i nigdy nie słucha ich opinii. Kucharze skarżą się także na brak wyraźnego podziału obowiązków. Justyna z zadowoleniem opowiada o swojej metodzie „kija i marchewki” w zarządzaniu biznesem, chociaż słuchając zatrudnionych, można by pomyśleć, że używa tylko pierwszego z nich. Co odkryje nasza specjalistka w Piekielnej kuchni? Czy uda się jej naprawić restaurację, której właściciel uważa, że nie może sobie nic zarzucić? Jednego widzowie mogą być pewni, konfrontacja prowadzącej z tak upartą osobą podniesie temperaturę i podgrzeje atmosferę. Zachęcamy więc do oglądania ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN