ITVN - BELLE EPOQUE

Już od 15 lutego widzowie telewizji ITVN będą mogli zobaczyć na antenie stacji zupełnie nową produkcję – realizowany z ogromnym rozmachem i inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny „Belle Epoque”. Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami. Na ekranie, obok wcielającego się w rolę głównego bohatera Pawła Małaszyńskiego, wystąpią także m.in. Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Anna Próchniak, Eryka Lubos i Weronika Rosati. Wstrząsające i nieznane tajemnice pięknej epoki odkryją Państwo w każdą środę o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

Kraków, rok 1905. Mieszkańcy Galicji w pełni korzystają z uroków początku XX wieku. To wyjątkowy czas, który wszystkich zachwyca swoim rozkwitem, intensywnym postępem technicznym, naukowym, a także żwawo rozwijającym się życiem kulturalnym. Niestety piękna epoka ma też swoje drugie, tajemnicze oblicze. Przy dźwiękach muzyki wytwornych balów, wśród budzących zachwyt dam i eleganckich dżentelmenów, dochodzi do okrutnych zbrodni i mrożących krew w żyłach wydarzeń. Brutalne morderstwa, wyrafinowane intrygi oraz podwójnie wiedzione życia to tylko niektóre sekrety miasta.

Tymczasem główny bohater, Jan Edigey-Korycki wraca do rodzinnego Krakowa, by rozwikłać zagadkę wstrząsającego zabójstwa ukochanej matki. Pomaga mu w tym dawny przyjaciel Henryk Skarżyński oraz jego siostra Weronika, którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. W małopolskiej stolicy Jan spotyka także swoją wielką i nieszczęśliwą miłość – Konstancję. Jak dalej potoczą się jego losy? Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN