ITVN - AGENT - GWIAZDY – NOWY SEZON

Spędzić noc w temperaturze minus 10 stopni. Wziąć udział w morderczym wyścigu kolarskim na wysokości ponad 4000 metrów. Wskoczyć do wody z prawie 10 metrów. Żyć z dala od cywilizacji w najbardziej oddalonych od życia częściach Argentyny. Podejmować ryzyko na rozległych bezludnych wydmach i piaszczystych plażach. Mierzyć się z lękiem przed nieznanym. Stanąć do walki z samym sobą, ale przede wszystkim prawidłowo wytypować Agenta. Oto, co czeka uczestników drugiej serii programu „Agent gwiazdy”. Zachęcamy do oglądania w każdy wtorek od 14 lutego o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski, Jula Fabiszewska oraz prowadząca Kinga Rusin – tak wygląda lista bohaterów programu „Agent-gwiazdy”, którzy wyjadą do Ameryki Południowej.

Argentyna to mieszanka krajobrazów, temperamentów, kolorów oraz smaków. Dokładnie tak, jak uczestnicy nowej edycji. Różni, przekorni, ambitni, wylewni, skryci… Czternastka śmiałków odważy się stanąć do walki o miano najlepszego stratega i wojownika. Stoczą bój przeciwko jednej osobie – Agentowi, który na każdym etapie podróży będzie starał się utrudniać współtowarzyszom zadania.

Czym uśpi ich czujność? Jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby pokrzyżować plany ekipy? Czy będzie to dla niego łatwe? Kim jest Agent? To pytanie Kinga Rusin będzie zadawać uczestnikom w każdym odcinku programu. Ale ostateczną odpowiedź widzowie poznają dopiero w finale. Na jej cotygodniowe poszukiwanie zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN