IRON MAJDAN

Tej wiosny najgorętsza para polskiego show-biznesu: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszą w niezwykłą podróż dookoła świata. Będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu. Ale małżeństwo to gra zespołowa. Jak Małgosia i Radek się w niej odnajdą? Czy rzeczywiście zrobią dla siebie wszystko? Zapraszamy do ITVN w każdy poniedziałek od 5 marca o godzinie 22.30 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago), 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Są miejsca, których nie znajdzie się w przewodnikach. Są ludzie, o których nie przeczyta się w książkach, i wyzwania, których nikt wcześniej  się nie podjął. Na mapie podróżniczej Małgosi i Radka Majdanów znalazło się dziesięć najlepszych i najciekawszych destynacji. Przez ostatnie miesiące, budzący wiele emocji „secret project”, stał się ich codziennym życiem.

Jego reguły są bardzo proste – cel podróży poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce. Od tego momentu nie ma już odwrotu. Zdani sami na siebie będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji. Każde wyzwanie to test na determinację, wytrzymałość, cierpliwość, odwagę, spryt oraz wzajemne zaufanie. Gala wrestlingu w Las Vegas, ucieczka z bezludnej wyspy, walka z ogniem to tylko niektóre z szalonych sprawdzianów, których podjęli się w „Iron Majdan”. Czy uda im się zrealizować wszystkie zadania? Czy przezwyciężą strach i przekroczą swoje granice? Jak wiele dla siebie zrobią i czy rzeczywiście łączy ich „żelazne” uczucie? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN