PLANETA SINGLI

Spokojna i romantyczna nauczycielka i przebojowy showman. Czy to uczucie może przetrwać? W wielkanocną niedzielę o godzinie 16.45 (CET – Berlin, Paryż), 16.45 (CDT – Chicago), 17.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy do ITVN na „Planetę singli” - komedię romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie!

Planeta singli” to przebojowa komedia, w której zobaczymy plejadę polskich gwiazd. W rolach głównych zagrali Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha.

Romantyczna i spokojna nauczycielka Ania bierze udział w reality-show ukazującym prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiewającym naiwność kobiet szukających tam ideału. Podczas „eksperymentu” poznaje przebojowego showmana – Tomka. Czy narodzi się miedzy nimi uczucie?

Film został dominowany do Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Otrzymał Nagrodę Specjalną na Festiwalu Netia OFF Camera oraz Nagrodę Publiczności na Festiwalu Filmów Polskich „Wisła” w Rosji.  My wyświetlimy go w wielkanocną niedzielę w ITVN. Zapraszamy przed telewizory! Tego nie można przegapić!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIALÓW OD DYSTRYBUTORA